Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Luminarc Disney Cars Meşrubat Bardağı 300ml

11,65 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Luminarc Disney Cars Meşrubat Bardağı 300ml Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Luminarc Disney Cars Meşrubat Bardağı 300ml ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Luminarc Disney Cars Meşrubat Bardağı 300ml, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Luminarc Disney Cars Meşrubat Bardağı 300ml %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Luminarc Disney Cars Meşrubat Bardağı 300ml Tanıtım Videosu İzle

Luminarc Disney Cars Meşrubat Bardağı 300ml Tanıtım Videosu, Luminarc Disney Cars Meşrubat Bardağı 300ml videosu izle, Luminarc Disney Cars Meşrubat Bardağı 300ml Tanıtım Videosu İzle, Luminarc Disney Cars Meşrubat Bardağı 300ml seyret, Luminarc Disney Cars Meşrubat Bardağı 300ml HD izle, Luminarc Disney Cars Meşrubat Bardağı 300ml inceleme


Luminarc Disney Cars Meşrubat Bardağı 300ml Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Luminarc Disney Cars Meşrubat Bardağı 300ml özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Luminarc kalitesi ile çocuklarınız hem sağlıkla beslenecek hem de beslenirken Disney karakterleri ile eğlenecek.

Üretilmiş olduğu özel teknoloji sayesinde yüksek sıcaklıklara ve çarpmalara karşı direnç gösterir.

Bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Materyal;Lisanslı Baskılı Tempret Cam

Garanti süresi Luminarc Disney Cars Meşrubat Bardağı 300ml için ne kadar?
Luminarc Disney Cars Meşrubat Bardağı 300ml garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Luminarc Disney Cars Meşrubat Bardağı 300ml ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Luminarc Disney Cars Meşrubat Bardağı 300ml garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Luminarc Disney Cars Meşrubat Bardağı 300mlLuminarc Disney Cars Meşrubat Bardağı 300ml Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Luminarc Disney Cars Meşrubat Bardağı 300ml orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Luminarc Disney Cars Meşrubat Bardağı 300ml Video

Luminarc Disney Cars Meşrubat Bardağı 300ml Tanıtım Videosu, Luminarc Disney Cars Meşrubat Bardağı 300ml videosu izle, Luminarc Disney Cars Meşrubat Bardağı 300ml Tanıtım Videosu İzle, Luminarc Disney Cars Meşrubat Bardağı 300ml seyret, Luminarc Disney Cars Meşrubat Bardağı 300ml HD izle, Luminarc Disney Cars Meşrubat Bardağı 300ml inceleme, Luminarc Disney Cars Meşrubat Bardağı 300ml özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Luminarc Disney Cars Meşrubat Bardağı 300ml siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 78

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Luminarc Disney Cars Meşrubat Bardağı 300ml Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Ayset İntraket Iv Kanül (Branül) Mavi 22 G 25 Adet FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

56,06 TL

HEMEN AL