Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Kıyma makinası Sucuk Doldurma Aparatı Sucuk Hunisi 12 numara için

28,82 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Kıyma makinası Sucuk Doldurma Aparatı Sucuk Hunisi 12 numara için Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Kıyma makinası Sucuk Doldurma Aparatı Sucuk Hunisi 12 numara için ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Kıyma makinası Sucuk Doldurma Aparatı Sucuk Hunisi 12 numara için, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Kıyma makinası Sucuk Doldurma Aparatı Sucuk Hunisi 12 numara için %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Kıyma makinası Sucuk Doldurma Aparatı Sucuk Hunisi 12 numara için Tanıtım Videosu İzle

Kıyma makinası Sucuk Doldurma Aparatı Sucuk Hunisi 12 numara için Tanıtım Videosu, Kıyma makinası Sucuk Doldurma Aparatı Sucuk Hunisi 12 numara için videosu izle, Kıyma makinası Sucuk Doldurma Aparatı Sucuk Hunisi 12 numara için Tanıtım Videosu İzle, Kıyma makinası Sucuk Doldurma Aparatı Sucuk Hunisi 12 numara için seyret, Kıyma makinası Sucuk Doldurma Aparatı Sucuk Hunisi 12 numara için HD izle, Kıyma makinası Sucuk Doldurma Aparatı Sucuk Hunisi 12 numara için inceleme


Kıyma makinası Sucuk Doldurma Aparatı Sucuk Hunisi 12 numara için Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Kıyma makinası Sucuk Doldurma Aparatı Sucuk Hunisi 12 numara için özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Kıyma Makinesi Sucuk Doldurma Aparatı Hunisi
(12 Numara içindir)
Lütfen makinanizin ölçüsüne bakarak alınız. Huninin agiz genişliği 7cm dir.
10-12 numara birdir, ikisi için de kullanılabilir.
Garanti süresi Kıyma makinası Sucuk Doldurma Aparatı Sucuk Hunisi 12 numara için için ne kadar?
Kıyma makinası Sucuk Doldurma Aparatı Sucuk Hunisi 12 numara için garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Kıyma makinası Sucuk Doldurma Aparatı Sucuk Hunisi 12 numara için ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Kıyma makinası Sucuk Doldurma Aparatı Sucuk Hunisi 12 numara için garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Kıyma makinası Sucuk Doldurma Aparatı Sucuk Hunisi 12 numara içinKıyma makinası Sucuk Doldurma Aparatı Sucuk Hunisi 12 numara için Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Kıyma makinası Sucuk Doldurma Aparatı Sucuk Hunisi 12 numara için orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Kıyma makinası Sucuk Doldurma Aparatı Sucuk Hunisi 12 numara için Video

Kıyma makinası Sucuk Doldurma Aparatı Sucuk Hunisi 12 numara için Tanıtım Videosu, Kıyma makinası Sucuk Doldurma Aparatı Sucuk Hunisi 12 numara için videosu izle, Kıyma makinası Sucuk Doldurma Aparatı Sucuk Hunisi 12 numara için Tanıtım Videosu İzle, Kıyma makinası Sucuk Doldurma Aparatı Sucuk Hunisi 12 numara için seyret, Kıyma makinası Sucuk Doldurma Aparatı Sucuk Hunisi 12 numara için HD izle, Kıyma makinası Sucuk Doldurma Aparatı Sucuk Hunisi 12 numara için inceleme, Kıyma makinası Sucuk Doldurma Aparatı Sucuk Hunisi 12 numara için özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Kıyma makinası Sucuk Doldurma Aparatı Sucuk Hunisi 12 numara için siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 142

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Kıyma makinası Sucuk Doldurma Aparatı Sucuk Hunisi 12 numara için Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Karaca Mastermaid Power Multifunctional 10 in 1 Red Gıda Hazırlama Seti 2000 W FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

1.067,27 TL

HEMEN AL