Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

3'lü Kesim Ve Sunum Tahtası, %100 Doğal Kayın Ağacı Kesme Tahtas

38,25 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
3'lü Kesim Ve Sunum Tahtası, %100 Doğal Kayın Ağacı Kesme Tahtas Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
3'lü Kesim Ve Sunum Tahtası, %100 Doğal Kayın Ağacı Kesme Tahtas ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! 3'lü Kesim Ve Sunum Tahtası, %100 Doğal Kayın Ağacı Kesme Tahtas, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. 3'lü Kesim Ve Sunum Tahtası, %100 Doğal Kayın Ağacı Kesme Tahtas %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


3'lü Kesim Ve Sunum Tahtası, %100 Doğal Kayın Ağacı Kesme Tahtas Tanıtım Videosu İzle

3'lü Kesim Ve Sunum Tahtası, %100 Doğal Kayın Ağacı Kesme Tahtas Tanıtım Videosu, 3'lü Kesim Ve Sunum Tahtası, %100 Doğal Kayın Ağacı Kesme Tahtas videosu izle, 3'lü Kesim Ve Sunum Tahtası, %100 Doğal Kayın Ağacı Kesme Tahtas Tanıtım Videosu İzle, 3'lü Kesim Ve Sunum Tahtası, %100 Doğal Kayın Ağacı Kesme Tahtas seyret, 3'lü Kesim Ve Sunum Tahtası, %100 Doğal Kayın Ağacı Kesme Tahtas HD izle, 3'lü Kesim Ve Sunum Tahtası, %100 Doğal Kayın Ağacı Kesme Tahtas inceleme


3'lü Kesim Ve Sunum Tahtası, %100 Doğal Kayın Ağacı Kesme Tahtas Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan 3'lü Kesim Ve Sunum Tahtası, %100 Doğal Kayın Ağacı Kesme Tahtas özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

3'lü Kesim Ve Sunum Tahtası, %100 Doğal Kayın Ağacı Kesme Tahtası 
Kesme Ve Sunum Tahtası 3'Lü Set . %100 Kayın Ağacından Üretilmiştir. .
Doğal Ahşaptan Üretildiği İçin Her Ürün Has Doku Ve Renklere Sahiptir.
okult Kullanım Ömünü Uza İçin İçin Aralıklar İle Yağı Ödünç Yağ İle Yağlayınız.
%100 Doğal Yağ İle Uzun Ömürlü Ve Dayanıklı Hale Getirilmiştir.
Kaynar Su İle Temas Ettirmeyiniz.
Deterjan Ve Kimyasal Temizleyiciler İle Temizleyiniz.
Tuzlu Limon Suyu İle Temizleyiniz. .Bulaşık Makinesinde Yıkamayınız.
Türkiye De Üretilmiştir. Küçük
Boyut
: 22 X 15 Cm
Orta: 28 X 20 Cm
Büyük : 35 X 25 Cm 
Paket İçeriği
1 Paket – 3'Lü Kesim Tahtası


Bu Ürün KILAVUZSOFT Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Garanti süresi 3'lü Kesim Ve Sunum Tahtası, %100 Doğal Kayın Ağacı Kesme Tahtas için ne kadar?
3'lü Kesim Ve Sunum Tahtası, %100 Doğal Kayın Ağacı Kesme Tahtas garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; 3'lü Kesim Ve Sunum Tahtası, %100 Doğal Kayın Ağacı Kesme Tahtas ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

3'lü Kesim Ve Sunum Tahtası, %100 Doğal Kayın Ağacı Kesme Tahtas garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
3'lü Kesim Ve Sunum Tahtası, %100 Doğal Kayın Ağacı Kesme Tahtas3'lü Kesim Ve Sunum Tahtası, %100 Doğal Kayın Ağacı Kesme Tahtas Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için 3'lü Kesim Ve Sunum Tahtası, %100 Doğal Kayın Ağacı Kesme Tahtas orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

3'lü Kesim Ve Sunum Tahtası, %100 Doğal Kayın Ağacı Kesme Tahtas Video

3'lü Kesim Ve Sunum Tahtası, %100 Doğal Kayın Ağacı Kesme Tahtas Tanıtım Videosu, 3'lü Kesim Ve Sunum Tahtası, %100 Doğal Kayın Ağacı Kesme Tahtas videosu izle, 3'lü Kesim Ve Sunum Tahtası, %100 Doğal Kayın Ağacı Kesme Tahtas Tanıtım Videosu İzle, 3'lü Kesim Ve Sunum Tahtası, %100 Doğal Kayın Ağacı Kesme Tahtas seyret, 3'lü Kesim Ve Sunum Tahtası, %100 Doğal Kayın Ağacı Kesme Tahtas HD izle, 3'lü Kesim Ve Sunum Tahtası, %100 Doğal Kayın Ağacı Kesme Tahtas inceleme, 3'lü Kesim Ve Sunum Tahtası, %100 Doğal Kayın Ağacı Kesme Tahtas özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen 3'lü Kesim Ve Sunum Tahtası, %100 Doğal Kayın Ağacı Kesme Tahtas siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 88

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
3'lü Kesim Ve Sunum Tahtası, %100 Doğal Kayın Ağacı Kesme Tahtas Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Savage Gear Sgs8 8000 Fd 8+1Bb Jig Olta Makinesi FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

2.623,30 TL

HEMEN AL