Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Karaca Mesopotamia Bakır 12 cm Sosluk

67,99 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Karaca Mesopotamia Bakır 12 cm Sosluk Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Karaca Mesopotamia Bakır 12 cm Sosluk ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Karaca Mesopotamia Bakır 12 cm Sosluk, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Karaca Mesopotamia Bakır 12 cm Sosluk %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Karaca Mesopotamia Bakır 12 cm Sosluk Tanıtım Videosu İzle

Karaca Mesopotamia Bakır 12 cm Sosluk Tanıtım Videosu, Karaca Mesopotamia Bakır 12 cm Sosluk videosu izle, Karaca Mesopotamia Bakır 12 cm Sosluk Tanıtım Videosu İzle, Karaca Mesopotamia Bakır 12 cm Sosluk seyret, Karaca Mesopotamia Bakır 12 cm Sosluk HD izle, Karaca Mesopotamia Bakır 12 cm Sosluk inceleme


Karaca Mesopotamia Bakır 12 cm Sosluk Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Karaca Mesopotamia Bakır 12 cm Sosluk özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Karaca Mesopotamıa Bakır 12 cm Sosluk
 
Karaca Mesopotamia el işçiliği ile yapılmış özel bir seridir.
Bakır maddesinin yapısı gereği hava ile teması sonucunda, zaman içerisinde kararma yapabilir.
Yıkama sonrası renk değişimleri meydana gelebilir.
Ürünün uzun süreli kullanımında kalaylama gerektirebilir.
Bakır maddesi sayesinde mükemmel ısı dağılımı
Bulaşık makinasında yıkanmaz.

Bakır Ürünlerinin Bakımı
Bakır ürünleri kararır mı ?

Evet, kaplama yapılmamış bakırın renginin kararması normaldir. Dış kısmı nikel ile kaplanmış bakırlar kararma yapmaz iç kısmında kalayda kararma olması sağlık açısından her hangi bir sakınca bulundurmamaktadır.

Bakır ürünler ne kadar zamanda kalaylanmalıdır ?
Kullanım sıklığına bağlı olarak kalay ihtiyacı ortaya çıkar. Ortalama yılda bir kez kalay gerekmektedir. Bakır çaydanlık, maşrapa, sürahi gibi su ile temas eden bakırların kalay zorunluluğu yoktur.

Bakır ürünlerin evde bakımı nasıl olmalıdır ?
Bakır ürünleriniz kararmışsa salça, limon, kül gibi hazır parlatıcı ürünlerle bakırınızın dış kısmını ovalayarak parlatabilirsiniz.

Garanti süresi Karaca Mesopotamia Bakır 12 cm Sosluk için ne kadar?
Karaca Mesopotamia Bakır 12 cm Sosluk garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Karaca Mesopotamia Bakır 12 cm Sosluk ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Karaca Mesopotamia Bakır 12 cm Sosluk garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Karaca Mesopotamia Bakır 12 cm SoslukKaraca Mesopotamia Bakır 12 cm Sosluk Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Karaca Mesopotamia Bakır 12 cm Sosluk orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Karaca Mesopotamia Bakır 12 cm Sosluk Video

Karaca Mesopotamia Bakır 12 cm Sosluk Tanıtım Videosu, Karaca Mesopotamia Bakır 12 cm Sosluk videosu izle, Karaca Mesopotamia Bakır 12 cm Sosluk Tanıtım Videosu İzle, Karaca Mesopotamia Bakır 12 cm Sosluk seyret, Karaca Mesopotamia Bakır 12 cm Sosluk HD izle, Karaca Mesopotamia Bakır 12 cm Sosluk inceleme, Karaca Mesopotamia Bakır 12 cm Sosluk özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Karaca Mesopotamia Bakır 12 cm Sosluk siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 90

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Karaca Mesopotamia Bakır 12 cm Sosluk Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Denicool 60615 Karbon Pipo Dip Filtresi 60g FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

190,40 TL

HEMEN AL