Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Sürbisa Sürmene Şef Seti Sürmene Bıçağı Günlük Mutfak Seti

288,15 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Sürbisa Sürmene Şef Seti Sürmene Bıçağı Günlük Mutfak Seti Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Sürbisa Sürmene Şef Seti Sürmene Bıçağı Günlük Mutfak Seti ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Sürbisa Sürmene Şef Seti Sürmene Bıçağı Günlük Mutfak Seti, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Sürbisa Sürmene Şef Seti Sürmene Bıçağı Günlük Mutfak Seti %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Sürbisa Sürmene Şef Seti Sürmene Bıçağı Günlük Mutfak Seti Tanıtım Videosu İzle

Sürbisa Sürmene Şef Seti Sürmene Bıçağı Günlük Mutfak Seti Tanıtım Videosu, Sürbisa Sürmene Şef Seti Sürmene Bıçağı Günlük Mutfak Seti videosu izle, Sürbisa Sürmene Şef Seti Sürmene Bıçağı Günlük Mutfak Seti Tanıtım Videosu İzle, Sürbisa Sürmene Şef Seti Sürmene Bıçağı Günlük Mutfak Seti seyret, Sürbisa Sürmene Şef Seti Sürmene Bıçağı Günlük Mutfak Seti HD izle, Sürbisa Sürmene Şef Seti Sürmene Bıçağı Günlük Mutfak Seti inceleme


Sürbisa Sürmene Şef Seti Sürmene Bıçağı Günlük Mutfak Seti Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Sürbisa Sürmene Şef Seti Sürmene Bıçağı Günlük Mutfak Seti özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

61112 KASAP BIÇAĞI
En 3.6 cm Boy 14.0 cm Kalınlık 3.0 mm

61201 EKMEK BIÇAĞI
En 3.0 cm Boy 25.0 cm Kalınlık 2.0 mm

61170 ŞEF AŞÇI BIÇAĞI
En 4.2 cm Boy 17.5 cm Kalınlık 3.0 mm

61161  FLETO - PEYNİR BIÇAĞI
En 2.5 cm Boy 19.5 cm Kalınlık 2.0 mm

Not: Bıçak ölçüleri sap hariç olarak nitelendirilmiştir.


TEMİZLEME / GARANTİ
Bıçağınızı her kullanımdan sonra ılık sabunlu su ile yıkamanızı ve kuru bir havlu ile kurulamanızı tavsiye ediyoruz
ÇÜNKÜ; Bir çok yiyecek asit içerir. Bıçağınızın üzerinde kalan yiyecek parçaları bıçağınızı aşındırır ve aşınan bıçağın paslanması mümkündür.
Sürbısa bıçakları en yüksek kalite standartlarını yakalamak üzere ustaca tasarlanmıştır.
Sürbısa tarafınca önerilen bakımları ihmal edilmediği sürece, yapım aşamasındaki ve malzemeden kaynaklanan hatalara karşı hayat boyu garanti verir.
Bıçakların fonksiyon dışı kullanılması sonucu oluşan sorunlara karşı garanti söz konusu değildir. Bu Ürün JET TEKNOLOJİ Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Garanti süresi Sürbisa Sürmene Şef Seti Sürmene Bıçağı Günlük Mutfak Seti için ne kadar?
Sürbisa Sürmene Şef Seti Sürmene Bıçağı Günlük Mutfak Seti garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Sürbisa Sürmene Şef Seti Sürmene Bıçağı Günlük Mutfak Seti ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Sürbisa Sürmene Şef Seti Sürmene Bıçağı Günlük Mutfak Seti garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Sürbisa Sürmene Şef Seti Sürmene Bıçağı Günlük Mutfak SetiSürbisa Sürmene Şef Seti Sürmene Bıçağı Günlük Mutfak Seti Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Sürbisa Sürmene Şef Seti Sürmene Bıçağı Günlük Mutfak Seti orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Sürbisa Sürmene Şef Seti Sürmene Bıçağı Günlük Mutfak Seti Video

Sürbisa Sürmene Şef Seti Sürmene Bıçağı Günlük Mutfak Seti Tanıtım Videosu, Sürbisa Sürmene Şef Seti Sürmene Bıçağı Günlük Mutfak Seti videosu izle, Sürbisa Sürmene Şef Seti Sürmene Bıçağı Günlük Mutfak Seti Tanıtım Videosu İzle, Sürbisa Sürmene Şef Seti Sürmene Bıçağı Günlük Mutfak Seti seyret, Sürbisa Sürmene Şef Seti Sürmene Bıçağı Günlük Mutfak Seti HD izle, Sürbisa Sürmene Şef Seti Sürmene Bıçağı Günlük Mutfak Seti inceleme, Sürbisa Sürmene Şef Seti Sürmene Bıçağı Günlük Mutfak Seti özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Sürbisa Sürmene Şef Seti Sürmene Bıçağı Günlük Mutfak Seti siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 77

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Sürbisa Sürmene Şef Seti Sürmene Bıçağı Günlük Mutfak Seti Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
GardıropFlowers 2 Kapaklı Çekmeceli Dolap FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

5.006,50 TL

HEMEN AL