Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Cheftopf Mavi 20 Cm Sahan

203,15 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Cheftopf Mavi 20 Cm Sahan Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Cheftopf Mavi 20 Cm Sahan ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Cheftopf Mavi 20 Cm Sahan, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Cheftopf Mavi 20 Cm Sahan %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Cheftopf Mavi 20 Cm Sahan Tanıtım Videosu İzle

Cheftopf Mavi 20 Cm Sahan Tanıtım Videosu, Cheftopf Mavi 20 Cm Sahan videosu izle, Cheftopf Mavi 20 Cm Sahan Tanıtım Videosu İzle, Cheftopf Mavi 20 Cm Sahan seyret, Cheftopf Mavi 20 Cm Sahan HD izle, Cheftopf Mavi 20 Cm Sahan inceleme


Cheftopf Mavi 20 Cm Sahan Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Cheftopf Mavi 20 Cm Sahan özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

AMBALAJ VE PAKETLEME

* Tüm Sipariş verdiğiniz Ürünler, Kargoya verilmeden önce tek tek kontrol edilip tarafımızca paketlenmektedir.
* Oijinal kutu içinde köpükler arasına gönderilmektedir.
* Kargoda kırılan parça olursa ücretsiz kargo  ile tamamlıyoruz.

SATIŞINI YAPTIĞIMIZ TÜM ÜRÜNLERİMİZ GARANTİLİDİR. ADINIZA DÜZENLENMİŞ FATURALI, ORİJİNAL KUTUSUNDA VE AMBALAJINDA GÖNDERİLMEKTEDİR.

Tüm siparişleriniz standart olarak kargolanmadan önce tek tek kontrol edilerek, kargoda hasar görmemesi için ekstra koli ile paketlenmekte ve ekstra olarak balonlu naylon ile sarılmaktadır. Kargo kaynaklı herhangi bir sorun oluşursa bizim ile irtibata geçmenizi rica ederiz… 

Garanti süresi Cheftopf Mavi 20 Cm Sahan için ne kadar?
Cheftopf Mavi 20 Cm Sahan garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Cheftopf Mavi 20 Cm Sahan ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Cheftopf Mavi 20 Cm Sahan garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Cheftopf Mavi 20 Cm SahanCheftopf Mavi 20 Cm Sahan Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Cheftopf Mavi 20 Cm Sahan orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Cheftopf Mavi 20 Cm Sahan Video

Cheftopf Mavi 20 Cm Sahan Tanıtım Videosu, Cheftopf Mavi 20 Cm Sahan videosu izle, Cheftopf Mavi 20 Cm Sahan Tanıtım Videosu İzle, Cheftopf Mavi 20 Cm Sahan seyret, Cheftopf Mavi 20 Cm Sahan HD izle, Cheftopf Mavi 20 Cm Sahan inceleme, Cheftopf Mavi 20 Cm Sahan özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Cheftopf Mavi 20 Cm Sahan siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 77

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Cheftopf Mavi 20 Cm Sahan Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Rowork MK2 RKT620083 i3-10100 8 GB 240 GB SSD Free Dos Mini PC FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

5.003,52 TL

HEMEN AL