Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Sürbisa Sürmene Şef Bıçak Seti (4 Ad.Bıçak + 1 Ad.Bıçak Bileyici

237,15 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Sürbisa Sürmene Şef Bıçak Seti (4 Ad.Bıçak + 1 Ad.Bıçak Bileyici Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Sürbisa Sürmene Şef Bıçak Seti (4 Ad.Bıçak + 1 Ad.Bıçak Bileyici ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Sürbisa Sürmene Şef Bıçak Seti (4 Ad.Bıçak + 1 Ad.Bıçak Bileyici, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Sürbisa Sürmene Şef Bıçak Seti (4 Ad.Bıçak + 1 Ad.Bıçak Bileyici %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Sürbisa Sürmene Şef Bıçak Seti (4 Ad.Bıçak + 1 Ad.Bıçak Bileyici Tanıtım Videosu İzle

Sürbisa Sürmene Şef Bıçak Seti (4 Ad.Bıçak + 1 Ad.Bıçak Bileyici Tanıtım Videosu, Sürbisa Sürmene Şef Bıçak Seti (4 Ad.Bıçak + 1 Ad.Bıçak Bileyici videosu izle, Sürbisa Sürmene Şef Bıçak Seti (4 Ad.Bıçak + 1 Ad.Bıçak Bileyici Tanıtım Videosu İzle, Sürbisa Sürmene Şef Bıçak Seti (4 Ad.Bıçak + 1 Ad.Bıçak Bileyici seyret, Sürbisa Sürmene Şef Bıçak Seti (4 Ad.Bıçak + 1 Ad.Bıçak Bileyici HD izle, Sürbisa Sürmene Şef Bıçak Seti (4 Ad.Bıçak + 1 Ad.Bıçak Bileyici inceleme


Sürbisa Sürmene Şef Bıçak Seti (4 Ad.Bıçak + 1 Ad.Bıçak Bileyici Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Sürbisa Sürmene Şef Bıçak Seti (4 Ad.Bıçak + 1 Ad.Bıçak Bileyici özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Sürbisa Sürmene Şef Bıçak Seti (4 Ad. Bıçak + 1 Ad. Bıçak Bileyici)

 

Paket İçeriği

61170 Şef Aşçı Bıçağı

En 4.2 cm Boy 17.5 cm Kalınlık 3.0 mm

 

61101 Mutfak Bıçağı

En 2.5 cm Boy 15.5 cm Kalınlık 2.5 mm

 

61102 Mutfak Bıçağı

En 2.5 cm Boy 13.0 cm Kalınlık 2.5 mm

 

61004 Sebze Bıçağı

En 1.8 cm Boy 9.5 cm Kalınlık 1.8 mm

 

61099 Bıçak Bileyici

 

 

 

BIÇAKLARIN TEMİZLENMESİ / GARANTİ

Bıçağınızı her kullanımdan sonra ılık sabunlu su ile yıkamanızı ve kuru bir havlu ile kurulamanızı tavsiye ediyoruz ÇÜNKÜ; Bir çok yiyecek asit içerir. Bıçağınızın üzerinde kalan yiyecek parçaları bıçağınızı aşındırır ve aşınan bıçağın paslanması mümkündür. Sürbısa bıçakları en yüksek kalite standartlarını yakalamak üzere ustaca tasarlanmıştır. Sürbısa tarafınca önerilen bakımları ihmal edilmediği sürece, yapım aşamasındaki ve malzemeden kaynaklanan hatalara karşı hayat boyu garanti verir. Bıçakların fonksiyon dışı kullanılması sonucu oluşan sorunlara karşı garanti söz konusu değildir.
Garanti süresi Sürbisa Sürmene Şef Bıçak Seti (4 Ad.Bıçak + 1 Ad.Bıçak Bileyici için ne kadar?
Sürbisa Sürmene Şef Bıçak Seti (4 Ad.Bıçak + 1 Ad.Bıçak Bileyici garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Sürbisa Sürmene Şef Bıçak Seti (4 Ad.Bıçak + 1 Ad.Bıçak Bileyici ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Sürbisa Sürmene Şef Bıçak Seti (4 Ad.Bıçak + 1 Ad.Bıçak Bileyici garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Sürbisa Sürmene Şef Bıçak Seti (4 Ad.Bıçak + 1 Ad.Bıçak BileyiciSürbisa Sürmene Şef Bıçak Seti (4 Ad.Bıçak + 1 Ad.Bıçak Bileyici Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Sürbisa Sürmene Şef Bıçak Seti (4 Ad.Bıçak + 1 Ad.Bıçak Bileyici orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Sürbisa Sürmene Şef Bıçak Seti (4 Ad.Bıçak + 1 Ad.Bıçak Bileyici Video

Sürbisa Sürmene Şef Bıçak Seti (4 Ad.Bıçak + 1 Ad.Bıçak Bileyici Tanıtım Videosu, Sürbisa Sürmene Şef Bıçak Seti (4 Ad.Bıçak + 1 Ad.Bıçak Bileyici videosu izle, Sürbisa Sürmene Şef Bıçak Seti (4 Ad.Bıçak + 1 Ad.Bıçak Bileyici Tanıtım Videosu İzle, Sürbisa Sürmene Şef Bıçak Seti (4 Ad.Bıçak + 1 Ad.Bıçak Bileyici seyret, Sürbisa Sürmene Şef Bıçak Seti (4 Ad.Bıçak + 1 Ad.Bıçak Bileyici HD izle, Sürbisa Sürmene Şef Bıçak Seti (4 Ad.Bıçak + 1 Ad.Bıçak Bileyici inceleme, Sürbisa Sürmene Şef Bıçak Seti (4 Ad.Bıçak + 1 Ad.Bıçak Bileyici özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Sürbisa Sürmene Şef Bıçak Seti (4 Ad.Bıçak + 1 Ad.Bıçak Bileyici siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 90

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Sürbisa Sürmene Şef Bıçak Seti (4 Ad.Bıçak + 1 Ad.Bıçak Bileyici Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Masa-Sandalye Takımı LÜKENS ASLAN Model Kayın torna ayak Kayın Av FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

6.097,05 TL

HEMEN AL