Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Afracam 750 ml Cam Şişe Yağdanlık Kapak Kapüşon Ürün Seçenekleri

25,42 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Afracam 750 ml Cam Şişe Yağdanlık Kapak Kapüşon Ürün Seçenekleri Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Afracam 750 ml Cam Şişe Yağdanlık Kapak Kapüşon Ürün Seçenekleri ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Afracam 750 ml Cam Şişe Yağdanlık Kapak Kapüşon Ürün Seçenekleri, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Afracam 750 ml Cam Şişe Yağdanlık Kapak Kapüşon Ürün Seçenekleri %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Afracam 750 ml Cam Şişe Yağdanlık Kapak Kapüşon Ürün Seçenekleri Tanıtım Videosu İzle

Afracam 750 ml Cam Şişe Yağdanlık Kapak Kapüşon Ürün Seçenekleri Tanıtım Videosu, Afracam 750 ml Cam Şişe Yağdanlık Kapak Kapüşon Ürün Seçenekleri videosu izle, Afracam 750 ml Cam Şişe Yağdanlık Kapak Kapüşon Ürün Seçenekleri Tanıtım Videosu İzle, Afracam 750 ml Cam Şişe Yağdanlık Kapak Kapüşon Ürün Seçenekleri seyret, Afracam 750 ml Cam Şişe Yağdanlık Kapak Kapüşon Ürün Seçenekleri HD izle, Afracam 750 ml Cam Şişe Yağdanlık Kapak Kapüşon Ürün Seçenekleri inceleme


Afracam 750 ml Cam Şişe Yağdanlık Kapak Kapüşon Ürün Seçenekleri Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Afracam 750 ml Cam Şişe Yağdanlık Kapak Kapüşon Ürün Seçenekleri özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Afracam 750 ml Cam Şişe Çeşitleri

 

Yağdanlık Aparatlı Kilit Sistemli Sızdırmaz Kapak ve Şişe Kapüşonu

 

Dorika Şeffaf 750 ml

Dorika Yeşil 750 ml

Maraska Şeffaf 750 ml

Maraska Yeşil 750 ml

 

Siparişiniz ilan görsellerinde görüldüğü gibi çift oluklu karton kolide şişeler birbirine temas etmeyecek biçimde sağlamca paketlenerek gönderilecektir.

 

Şişelerimiz su, sirke, yağ, zeytinyağı, sos, meyve suyu, meşrubat, şarap, alkol, kefir vb. tüm içeceklerin şişelenmesi için uygundur. Ayrıca sirke, şarap, kefir vb. fermente ürünleri şişelemek için basınca dayanıklı şekilde üretilmiştir. Patlama yapmaz.

 

Ürün boyutlarına ve gramajına ilişkin bilgileri ilan görsellerinde bulabilirsiniz.

 

Stok durumuna veya talebinize göre kapüşonlar farklı renklerde gönderilebilir.

 

Şişeleri kullanmadan önce mutlaka yüksek sıcaklıkta yıkayarak dezenfekte ediniz.

 

Kilit sistemli yağdanlık kapağı takmak için kapağı şişenin ağzına bastırarak sonuna kadar çevirmeniz yeterlidir. Kapağın içerisindeki plastik yağdanlık aparatı ve kilit kısmı bir kere yerleştikten sonra şişede kalır. Şişenin kilitlendikten sonraki ilk açılışı esnasında kilit koparak kapaktan ayrılır. Kapak kısmı aynı şekilde çalışmaya devam eder. Yağdanlık aparatı istenildiğinde çıkarılabilir.

 

Kapüşonu takmak için saç kurutma makinesi veya benzeri ısı kaynağı kullanabilirsiniz. Kapüşonu yerleştirdikten sonra ısı verdiğinizde büzüşerek şişenin ağzını saracaktır.Bu İlan 1co Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Garanti süresi Afracam 750 ml Cam Şişe Yağdanlık Kapak Kapüşon Ürün Seçenekleri için ne kadar?
Afracam 750 ml Cam Şişe Yağdanlık Kapak Kapüşon Ürün Seçenekleri garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Afracam 750 ml Cam Şişe Yağdanlık Kapak Kapüşon Ürün Seçenekleri ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Afracam 750 ml Cam Şişe Yağdanlık Kapak Kapüşon Ürün Seçenekleri garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Afracam 750 ml Cam Şişe Yağdanlık Kapak Kapüşon Ürün SeçenekleriAfracam 750 ml Cam Şişe Yağdanlık Kapak Kapüşon Ürün Seçenekleri Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Afracam 750 ml Cam Şişe Yağdanlık Kapak Kapüşon Ürün Seçenekleri orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Afracam 750 ml Cam Şişe Yağdanlık Kapak Kapüşon Ürün Seçenekleri Video

Afracam 750 ml Cam Şişe Yağdanlık Kapak Kapüşon Ürün Seçenekleri Tanıtım Videosu, Afracam 750 ml Cam Şişe Yağdanlık Kapak Kapüşon Ürün Seçenekleri videosu izle, Afracam 750 ml Cam Şişe Yağdanlık Kapak Kapüşon Ürün Seçenekleri Tanıtım Videosu İzle, Afracam 750 ml Cam Şişe Yağdanlık Kapak Kapüşon Ürün Seçenekleri seyret, Afracam 750 ml Cam Şişe Yağdanlık Kapak Kapüşon Ürün Seçenekleri HD izle, Afracam 750 ml Cam Şişe Yağdanlık Kapak Kapüşon Ürün Seçenekleri inceleme, Afracam 750 ml Cam Şişe Yağdanlık Kapak Kapüşon Ürün Seçenekleri özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Afracam 750 ml Cam Şişe Yağdanlık Kapak Kapüşon Ürün Seçenekleri siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 207

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Afracam 750 ml Cam Şişe Yağdanlık Kapak Kapüşon Ürün Seçenekleri Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Nintendo Switch Oled Oyun Konsol (Distribütör Garantili) Pal Beyaz FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

7.587,98 TL

HEMEN AL