Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Sürbisa Sürmene 12cm 6'lı Biftek Steak Bıçağı Seti

254,15 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Sürbisa Sürmene 12cm 6'lı Biftek Steak Bıçağı Seti Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Sürbisa Sürmene 12cm 6'lı Biftek Steak Bıçağı Seti ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Sürbisa Sürmene 12cm 6'lı Biftek Steak Bıçağı Seti, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Sürbisa Sürmene 12cm 6'lı Biftek Steak Bıçağı Seti %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Sürbisa Sürmene 12cm 6'lı Biftek Steak Bıçağı Seti Tanıtım Videosu İzle

Sürbisa Sürmene 12cm 6'lı Biftek Steak Bıçağı Seti Tanıtım Videosu, Sürbisa Sürmene 12cm 6'lı Biftek Steak Bıçağı Seti videosu izle, Sürbisa Sürmene 12cm 6'lı Biftek Steak Bıçağı Seti Tanıtım Videosu İzle, Sürbisa Sürmene 12cm 6'lı Biftek Steak Bıçağı Seti seyret, Sürbisa Sürmene 12cm 6'lı Biftek Steak Bıçağı Seti HD izle, Sürbisa Sürmene 12cm 6'lı Biftek Steak Bıçağı Seti inceleme


Sürbisa Sürmene 12cm 6'lı Biftek Steak Bıçağı Seti Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Sürbisa Sürmene 12cm 6'lı Biftek Steak Bıçağı Seti özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

61107 BİFTEK BIÇAĞI (STEAK) En 2,2 cm Boy 12 cm Kalınlık 2,0 mm

Not: Bıçak ölçüleri sap hariç olarak nitelendirilmiştir.TEMİZLEME / GARANTİ

Bıçağınızı her kullanımdan sonra ılık sabunlu su ile yıkamanızı ve kuru bir havlu ile kurulamanızı tavsiye ediyoruz 

ÇÜNKÜ; Bir çok yiyecek asit içerir. Bıçağınızın üzerinde kalan yiyecek parçaları bıçağınızı aşındırır ve aşınan bıçağın paslanması mümkündür. 

Sürbısa bıçakları en yüksek kalite standartlarını yakalamak üzere ustaca tasarlanmıştır. 

Sürbısa tarafınca önerilen bakımları ihmal edilmediği sürece, yapım aşamasındaki ve malzemeden kaynaklanan hatalara karşı hayat boyu garanti verir. 

Bıçakların fonksiyon dışı kullanılması sonucu oluşan sorunlara karşı garanti söz konusu değildir.  Bu Ürün JET TEKNOLOJİ Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Garanti süresi Sürbisa Sürmene 12cm 6'lı Biftek Steak Bıçağı Seti için ne kadar?
Sürbisa Sürmene 12cm 6'lı Biftek Steak Bıçağı Seti garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Sürbisa Sürmene 12cm 6'lı Biftek Steak Bıçağı Seti ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Sürbisa Sürmene 12cm 6'lı Biftek Steak Bıçağı Seti garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Sürbisa Sürmene 12cm 6'lı Biftek Steak Bıçağı SetiSürbisa Sürmene 12cm 6'lı Biftek Steak Bıçağı Seti Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Sürbisa Sürmene 12cm 6'lı Biftek Steak Bıçağı Seti orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Sürbisa Sürmene 12cm 6'lı Biftek Steak Bıçağı Seti Video

Sürbisa Sürmene 12cm 6'lı Biftek Steak Bıçağı Seti Tanıtım Videosu, Sürbisa Sürmene 12cm 6'lı Biftek Steak Bıçağı Seti videosu izle, Sürbisa Sürmene 12cm 6'lı Biftek Steak Bıçağı Seti Tanıtım Videosu İzle, Sürbisa Sürmene 12cm 6'lı Biftek Steak Bıçağı Seti seyret, Sürbisa Sürmene 12cm 6'lı Biftek Steak Bıçağı Seti HD izle, Sürbisa Sürmene 12cm 6'lı Biftek Steak Bıçağı Seti inceleme, Sürbisa Sürmene 12cm 6'lı Biftek Steak Bıçağı Seti özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Sürbisa Sürmene 12cm 6'lı Biftek Steak Bıçağı Seti siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 79

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Sürbisa Sürmene 12cm 6'lı Biftek Steak Bıçağı Seti Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Lenovo V30A 11FV0038TX22 i3-10110U 8 GB 256 GB SSD 21.5" FHD W10H AIO Bilgisayar FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

8.931,94 TL

HEMEN AL