Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Fissler Vitavit Comfort Düdüklü Tencere 6.0 Lt

3.824,15 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Fissler Vitavit Comfort Düdüklü Tencere 6.0 Lt Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Fissler Vitavit Comfort Düdüklü Tencere 6.0 Lt ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Fissler Vitavit Comfort Düdüklü Tencere 6.0 Lt, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Fissler Vitavit Comfort Düdüklü Tencere 6.0 Lt %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Fissler Vitavit Comfort Düdüklü Tencere 6.0 Lt Tanıtım Videosu İzle

Fissler Vitavit Comfort Düdüklü Tencere 6.0 Lt Tanıtım Videosu, Fissler Vitavit Comfort Düdüklü Tencere 6.0 Lt videosu izle, Fissler Vitavit Comfort Düdüklü Tencere 6.0 Lt Tanıtım Videosu İzle, Fissler Vitavit Comfort Düdüklü Tencere 6.0 Lt seyret, Fissler Vitavit Comfort Düdüklü Tencere 6.0 Lt HD izle, Fissler Vitavit Comfort Düdüklü Tencere 6.0 Lt inceleme


Fissler Vitavit Comfort Düdüklü Tencere 6.0 Lt Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Fissler Vitavit Comfort Düdüklü Tencere 6.0 Lt özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Ayrıntılar

%100 Alman üretimi

%70 zamandan %50 enerjiden tasarruf sağlar

18/10 Paslanmaz Çelik

Aşırı ısınma sonucunda güvenlik sistemi devreye girerek kapaktaki lastiğin düşmesini ve fazla basıncın tahliye edilmesini sağlar.

Konum Yardımcısı: Kapağın doğru yerleştiirlmesi için.

Kilitleme Düğmesi: Kapağın düzgün kilitlendiğini görmenizi ve duymanızı sağlar. Bu nedenle kesinlikle patlama riski yoktur.

Basınçsız pişirme: Basınçsız hassas pişirme için. Extra bir buharda pişirme tenceresine gerek duyulmaz.

Gösterge Sistemi: Pişme sürecini kolay kontrol etmenzii sağlar.

Enerji tasarruflu "CookStar" tabanı sayesinde her türlü ocakta, indükiyon dahil, kullanılabilir. İdeal ısı emilimi, dağılımı ve korunmasını sağlar.

2 Yıl Garantilidir

Garanti süresi Fissler Vitavit Comfort Düdüklü Tencere 6.0 Lt için ne kadar?
Fissler Vitavit Comfort Düdüklü Tencere 6.0 Lt garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Fissler Vitavit Comfort Düdüklü Tencere 6.0 Lt ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Fissler Vitavit Comfort Düdüklü Tencere 6.0 Lt garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Fissler Vitavit Comfort Düdüklü Tencere 6.0 LtFissler Vitavit Comfort Düdüklü Tencere 6.0 Lt Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Fissler Vitavit Comfort Düdüklü Tencere 6.0 Lt orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Fissler Vitavit Comfort Düdüklü Tencere 6.0 Lt Video

Fissler Vitavit Comfort Düdüklü Tencere 6.0 Lt Tanıtım Videosu, Fissler Vitavit Comfort Düdüklü Tencere 6.0 Lt videosu izle, Fissler Vitavit Comfort Düdüklü Tencere 6.0 Lt Tanıtım Videosu İzle, Fissler Vitavit Comfort Düdüklü Tencere 6.0 Lt seyret, Fissler Vitavit Comfort Düdüklü Tencere 6.0 Lt HD izle, Fissler Vitavit Comfort Düdüklü Tencere 6.0 Lt inceleme, Fissler Vitavit Comfort Düdüklü Tencere 6.0 Lt özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Fissler Vitavit Comfort Düdüklü Tencere 6.0 Lt siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 136

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Fissler Vitavit Comfort Düdüklü Tencere 6.0 Lt Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
PAŞABAHÇE RAKI BARDAĞI YENİ SERİ X6 ADET FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

118,99 TL

HEMEN AL