Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Sinbo French Press 400 ML, Siyah Bitki Çayı ve Filtre Kahve Deml

24,65 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Sinbo French Press 400 ML, Siyah Bitki Çayı ve Filtre Kahve Deml Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Sinbo French Press 400 ML, Siyah Bitki Çayı ve Filtre Kahve Deml ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Sinbo French Press 400 ML, Siyah Bitki Çayı ve Filtre Kahve Deml, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Sinbo French Press 400 ML, Siyah Bitki Çayı ve Filtre Kahve Deml %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Sinbo French Press 400 ML, Siyah Bitki Çayı ve Filtre Kahve Deml Tanıtım Videosu İzle

Sinbo French Press 400 ML, Siyah Bitki Çayı ve Filtre Kahve Deml Tanıtım Videosu, Sinbo French Press 400 ML, Siyah Bitki Çayı ve Filtre Kahve Deml videosu izle, Sinbo French Press 400 ML, Siyah Bitki Çayı ve Filtre Kahve Deml Tanıtım Videosu İzle, Sinbo French Press 400 ML, Siyah Bitki Çayı ve Filtre Kahve Deml seyret, Sinbo French Press 400 ML, Siyah Bitki Çayı ve Filtre Kahve Deml HD izle, Sinbo French Press 400 ML, Siyah Bitki Çayı ve Filtre Kahve Deml inceleme


Sinbo French Press 400 ML, Siyah Bitki Çayı ve Filtre Kahve Deml Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Sinbo French Press 400 ML, Siyah Bitki Çayı ve Filtre Kahve Deml özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

French Press 400 ML, Siyah Bitki Çayı ve Filtre Kahve Demliği
Kahve Severlerin Muhakkak Temin Ettiği Ve Şekilde Kahve Hazırladığı Bu Küçük Alet, Kolay Yolu Sayesinde Kahveyi Epey Bir Kesime Sevdirdir.
Malzeme : Mika
Paslanmaz Çelik Süzgeç Aparatları
Kolay Temizlenebilir.
Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir. 
French Presste Kahve Nasıl Yapılır?
French Press İle Kahve Hazırlamakta Doğru Miktarda Eklerseniz, Kafelerden Daha Lezzetli Bir Kahve Edebilirsiniz.
Bunun İçin Yaklaşık 350 ML Suyun İçine 1 Tatlı Kaşığı Kadar Toz Kahve Sıcak Kullanmayın.
Bu Kahve Türünüz İse Filtre Kahve Özel Öğütülmüş Toz Kahve İçin Olmalıdır. Çünkü French Press Filtre Kahve İçin Özel Olarak Tasarlanmış Mekanizmaya
Sahiptir.Türk Kahvesi French Presste Yapmak Yapmak, Başarısız Bir Deneyim Yaşayabilirsiniz. Kahve Dükkanlarında French Press İçin Satılan Kahve Türleri
Bulunmaktadır. Damak Zevkinize Göre Bu Kahvelerden alip Dilediğiniz Her An Kahve Keyfini Yaşayabilirsiniz ..
Ürünün Systems Kontrol: 
400 ML
Paket İçeriği:
1 Adet - Siyah French Press


Bu Ürün KILAVUZSOFT Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Garanti süresi Sinbo French Press 400 ML, Siyah Bitki Çayı ve Filtre Kahve Deml için ne kadar?
Sinbo French Press 400 ML, Siyah Bitki Çayı ve Filtre Kahve Deml garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Sinbo French Press 400 ML, Siyah Bitki Çayı ve Filtre Kahve Deml ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Sinbo French Press 400 ML, Siyah Bitki Çayı ve Filtre Kahve Deml garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Sinbo French Press 400 ML, Siyah Bitki Çayı ve Filtre Kahve DemlSinbo French Press 400 ML, Siyah Bitki Çayı ve Filtre Kahve Deml Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Sinbo French Press 400 ML, Siyah Bitki Çayı ve Filtre Kahve Deml orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Sinbo French Press 400 ML, Siyah Bitki Çayı ve Filtre Kahve Deml Video

Sinbo French Press 400 ML, Siyah Bitki Çayı ve Filtre Kahve Deml Tanıtım Videosu, Sinbo French Press 400 ML, Siyah Bitki Çayı ve Filtre Kahve Deml videosu izle, Sinbo French Press 400 ML, Siyah Bitki Çayı ve Filtre Kahve Deml Tanıtım Videosu İzle, Sinbo French Press 400 ML, Siyah Bitki Çayı ve Filtre Kahve Deml seyret, Sinbo French Press 400 ML, Siyah Bitki Çayı ve Filtre Kahve Deml HD izle, Sinbo French Press 400 ML, Siyah Bitki Çayı ve Filtre Kahve Deml inceleme, Sinbo French Press 400 ML, Siyah Bitki Çayı ve Filtre Kahve Deml özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Sinbo French Press 400 ML, Siyah Bitki Çayı ve Filtre Kahve Deml siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 324

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Sinbo French Press 400 ML, Siyah Bitki Çayı ve Filtre Kahve Deml Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Altınbaşak Lazzetti Maxi Tava 30 Cm FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

111,27 TL

HEMEN AL