Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

FİSSLER SİLİKON ORİJİNAL VALF LASTİĞİ 1ADET

50,92 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
FİSSLER SİLİKON ORİJİNAL VALF LASTİĞİ 1ADET Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
FİSSLER SİLİKON ORİJİNAL VALF LASTİĞİ 1ADET ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! FİSSLER SİLİKON ORİJİNAL VALF LASTİĞİ 1ADET, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. FİSSLER SİLİKON ORİJİNAL VALF LASTİĞİ 1ADET %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


FİSSLER SİLİKON ORİJİNAL VALF LASTİĞİ 1ADET Tanıtım Videosu İzle

FİSSLER SİLİKON ORİJİNAL VALF LASTİĞİ 1ADET Tanıtım Videosu, FİSSLER SİLİKON ORİJİNAL VALF LASTİĞİ 1ADET videosu izle, FİSSLER SİLİKON ORİJİNAL VALF LASTİĞİ 1ADET Tanıtım Videosu İzle, FİSSLER SİLİKON ORİJİNAL VALF LASTİĞİ 1ADET seyret, FİSSLER SİLİKON ORİJİNAL VALF LASTİĞİ 1ADET HD izle, FİSSLER SİLİKON ORİJİNAL VALF LASTİĞİ 1ADET inceleme


FİSSLER SİLİKON ORİJİNAL VALF LASTİĞİ 1ADET Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan FİSSLER SİLİKON ORİJİNAL VALF LASTİĞİ 1ADET özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

SİLİKON KAPAK LASTİĞİ YILDA 2 3 KEZ DEĞİŞTİRİLMELİDİR ORTALAMA 200 KULLANIMLIKTIR. DÜDÜĞÜN İÇİNE YEMEK VE ARTIK KAÇMASINI ÖNLER TENCERENİZİ UZUN SÜRE KULLANMANIZI SAĞLAR.

TENCERENİZİ TAMİRE GÖTÜRMEDEN ÖNCE MUTLAKA BU  APARATI KONTROL EDİNİZ DEFORME OLMUŞ İSE DEĞİŞTİRİNİZ BİR DÜDÜKLÜ TENCERE YA KAPAK CONTASI YA VALF LASTİĞİ YASA DUDUK APARATINDAN ARIZA YAPAR BU APARATLARI SATIN ALARAK KENDİNİZ TAMİRİ YAPABİLİRSİNİZ
Garanti süresi FİSSLER SİLİKON ORİJİNAL VALF LASTİĞİ 1ADET için ne kadar?
FİSSLER SİLİKON ORİJİNAL VALF LASTİĞİ 1ADET garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; FİSSLER SİLİKON ORİJİNAL VALF LASTİĞİ 1ADET ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

FİSSLER SİLİKON ORİJİNAL VALF LASTİĞİ 1ADET garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
FİSSLER SİLİKON ORİJİNAL VALF LASTİĞİ 1ADETFİSSLER SİLİKON ORİJİNAL VALF LASTİĞİ 1ADET Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için FİSSLER SİLİKON ORİJİNAL VALF LASTİĞİ 1ADET orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

FİSSLER SİLİKON ORİJİNAL VALF LASTİĞİ 1ADET Video

FİSSLER SİLİKON ORİJİNAL VALF LASTİĞİ 1ADET Tanıtım Videosu, FİSSLER SİLİKON ORİJİNAL VALF LASTİĞİ 1ADET videosu izle, FİSSLER SİLİKON ORİJİNAL VALF LASTİĞİ 1ADET Tanıtım Videosu İzle, FİSSLER SİLİKON ORİJİNAL VALF LASTİĞİ 1ADET seyret, FİSSLER SİLİKON ORİJİNAL VALF LASTİĞİ 1ADET HD izle, FİSSLER SİLİKON ORİJİNAL VALF LASTİĞİ 1ADET inceleme, FİSSLER SİLİKON ORİJİNAL VALF LASTİĞİ 1ADET özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen FİSSLER SİLİKON ORİJİNAL VALF LASTİĞİ 1ADET siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 87

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
FİSSLER SİLİKON ORİJİNAL VALF LASTİĞİ 1ADET Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Sony Playstation 4 Slim 500 GB Oyun Konsolu + 2 Kol + Pes 2020 (Sony Eurasia Garantili) FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

5.439,15 TL

HEMEN AL