Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Doktor Doktor Beyaz Kupa Bardak

28,04 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Doktor Doktor Beyaz Kupa Bardak Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Doktor Doktor Beyaz Kupa Bardak ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Doktor Doktor Beyaz Kupa Bardak, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Doktor Doktor Beyaz Kupa Bardak %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Doktor Doktor Beyaz Kupa Bardak Tanıtım Videosu İzle

Doktor Doktor Beyaz Kupa Bardak Tanıtım Videosu, Doktor Doktor Beyaz Kupa Bardak videosu izle, Doktor Doktor Beyaz Kupa Bardak Tanıtım Videosu İzle, Doktor Doktor Beyaz Kupa Bardak seyret, Doktor Doktor Beyaz Kupa Bardak HD izle, Doktor Doktor Beyaz Kupa Bardak inceleme


Doktor Doktor Beyaz Kupa Bardak Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Doktor Doktor Beyaz Kupa Bardak özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

 • Kişiye Özel Kupa Bardak Hakkında Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler


   

   - Kişiye özel kupa bardak, ürün sayfasında eklediğiniz isim-soyisim vb. kişiselleştirme detayları dikkate alınarak sizin için özel olarak hazırlanacaktır.

   

   - Verilen siparişler 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir.

   

 - Sublimasyon baskı yöntemi ile ürünün her iki tarafına da baskı yapılmaktadır.

 - Ürün sayfasında görmüş olduğunuz fotoğraf, ürünün kendi fotoğrafı olup baskısı görseldeki gibi canlı ve net çıkmaktadır.

 - Ürün çapı 8 cm, yüksekliği 9.5 cmdir.   Ürün 1.kalite porselendir.

 - Ürünümüz elde yıkamaya uygun olup kullanma talimatlarına uyulduğu sürece uzun yıllar kullanılabilen kaliteli bir üründür.

 - Ürünümüz üzerinde çeşitli eğlenceli ikonların baskısı yapılan özel tasarım 1. kalite kraft kutu ile tarafınıza gönderilecektir. Bu kutu aynı zamanda ürünün kargoda size hasarsız ulaşması için özel bir tasarıma sahiptir.

 - Ürün kutumuzun üzerindeki çeşitli eğlenceli ikonların bulunması sebebi ile herhangi bir hediye paketine gerek duymadan sevdiklerinize bu hediyeyi takdim edebilirsiniz
HediyeDukkanicom ailesi olarak 2015 yılında çıktığımız bu yolda kişiye özel hediye sektörüne yön vermekten gurur duyuyoruz.
    *Üretim yada Sevkiyat sırasında yaşanacak hata, hasar vb. sorunlarda lütfen bizimle iletişime geçiniz. Garanti süresi Doktor Doktor Beyaz Kupa Bardak için ne kadar?
Doktor Doktor Beyaz Kupa Bardak garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Doktor Doktor Beyaz Kupa Bardak ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Doktor Doktor Beyaz Kupa Bardak garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Doktor Doktor Beyaz Kupa BardakDoktor Doktor Beyaz Kupa Bardak Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Doktor Doktor Beyaz Kupa Bardak orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Doktor Doktor Beyaz Kupa Bardak Video

Doktor Doktor Beyaz Kupa Bardak Tanıtım Videosu, Doktor Doktor Beyaz Kupa Bardak videosu izle, Doktor Doktor Beyaz Kupa Bardak Tanıtım Videosu İzle, Doktor Doktor Beyaz Kupa Bardak seyret, Doktor Doktor Beyaz Kupa Bardak HD izle, Doktor Doktor Beyaz Kupa Bardak inceleme, Doktor Doktor Beyaz Kupa Bardak özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Doktor Doktor Beyaz Kupa Bardak siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 90

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Doktor Doktor Beyaz Kupa Bardak Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Dr Browns Standart Biberon Emzik No:4 (2 Li) FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

97,74 TL

HEMEN AL