Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Kişiye Özel Resimli Fotoğraflı Kalp Kulplu Sihirli Kupa Bardak

50,99 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Kişiye Özel Resimli Fotoğraflı Kalp Kulplu Sihirli Kupa Bardak Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Kişiye Özel Resimli Fotoğraflı Kalp Kulplu Sihirli Kupa Bardak ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Kişiye Özel Resimli Fotoğraflı Kalp Kulplu Sihirli Kupa Bardak, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Kişiye Özel Resimli Fotoğraflı Kalp Kulplu Sihirli Kupa Bardak %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Kişiye Özel Resimli Fotoğraflı Kalp Kulplu Sihirli Kupa Bardak Tanıtım Videosu İzle

Kişiye Özel Resimli Fotoğraflı Kalp Kulplu Sihirli Kupa Bardak Tanıtım Videosu, Kişiye Özel Resimli Fotoğraflı Kalp Kulplu Sihirli Kupa Bardak videosu izle, Kişiye Özel Resimli Fotoğraflı Kalp Kulplu Sihirli Kupa Bardak Tanıtım Videosu İzle, Kişiye Özel Resimli Fotoğraflı Kalp Kulplu Sihirli Kupa Bardak seyret, Kişiye Özel Resimli Fotoğraflı Kalp Kulplu Sihirli Kupa Bardak HD izle, Kişiye Özel Resimli Fotoğraflı Kalp Kulplu Sihirli Kupa Bardak inceleme


Kişiye Özel Resimli Fotoğraflı Kalp Kulplu Sihirli Kupa Bardak Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Kişiye Özel Resimli Fotoğraflı Kalp Kulplu Sihirli Kupa Bardak özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Kargo Tercihi Eklenmiştir  -  Hizmet Kalitesini Artırmak Amaçlı Yapılmıştır 


İstediğiniz Kargoyu Seçebilirsiniz


Alınan Fark  Bir Hizmet Bedelidir


   


Sevdiklerinizi onlara özel hazırlanmış bir hediye ile mutlu edin.
       


Sipariş verdikten sonra ,ister resim ,ister yazı ,ister sevdiğiniz bir sözü iletiniz


:) Tasarım ekibimiz sizler için Tasarımı hazırlasınEşinizi Sevdiğinize Dostunuza Bir Hediye alarak Onların Gönlüne Taht Kurun.

(;  Bu Şahane Hediyeyi Çok Sevecekler Bizden Söylemesi  ;)
Ürünün size özel hazırlık süreci üç aşamada gerçekleşir.
   
   

Tasarım:

Sipariş sonrası sizinle iletişime geçilerek ve tasarımda yer almasını istediğiniz resim ve yazıları gönderebileceğiniz   e-mail  adresi ve   whatsapp  numarası bildirilecektir.  Resmin kalitesinin daha iyi olması açısından orijinal resmin e-mail ile gönderilmesini tavsiye ediyoruz. Ancak böyle bir imkanınız yok ise resimlerinizi whatsapp üzerinden de gönderebilirsiniz. 

 

Resmin üzerinde herhangi bir metnin ya da şeklin (kalp, kar taneleri vb.) yer almasını istiyorsanız bunu bize e-mail ile ya da whatsapp üzerinden bildiriniz. 

Göndereceğiniz resim kalitesine ve boyutlarına uygun bir şekilde uzman bir grafikçi tarafından gerekli düzeltmeler yapılarak tasarıma yerleştirilir. Taleplerinize uygun olarak tasarım tamamlanır.

 

Onay:

Baskıdan önce tasarım e-mail ya da whatsapp ile onayınıza sunulur. Basımdan önce isteğinize göre düzeltmeler yapılır ve tekrar onayınıza sunulur. Siz onaylamadan baskı gerçekleşmez. Böylece ürün size ulaştığında kötü bir sürpriz ile karşılaşmazsınız. 

 

Basım ve Kargo:

Onayladığınız tasarım en yüksek kalitede basılır. İtinayla paketlenir ve kargoya verilir.


Ürün Detayları:

  

* Kişiye özel ürününüz için eklemiş olduğunuz fotoğraf, görsel ya da yazılar, sizin için profesyonel grafik ekibimiz tarafından, renk düzenlemesi, rötuş, uygun yazı karakteri seçimi ve ürün dizaynı yapılarak işlenecektir.

 

* Kişiye özel ürünler 1 - 3  iş günü içerisinde kargoya verilir.

* Kişiye özel ürün siparişlerinizi dilerseniz "Hediye Paketi" seçeneği ile sevdiklerinize, özel notlu ve hediye paketli olarak gönderebilir, onlara hoş sürprizler yapabilirsiniz. (Sipariş verdikten sonra "  Mağazaya Sor " bölümünden hediye göndermek istediğiniz kişiye özel not, hediye paketi vs. talep ettiğinizi yazmanız gerekmektedir. Hediye paketli ürünler fiyatsız irsaliye ile gönderilir.)

 


 

Ürün Özellikleri:

 

* Kupa / Bardak üzerindeki baskıda herhangi bir silinme, fotoğrafta solma vs. olmayacaktır.

 

* Kupa / Bardak üzerindeki baskıya sert ve keskin cisimlerle dokunulmamalı, baskı yakılmamalı, asit ve benzeri sıvı temasında bulunulmamalıdır.

 

* İçeceklerinizi cam bardaklara göre daha uzun süre soğuk veya sıcak tutar.

 

* Kahve, çay vb. içeceklerinizi yudumlamak, özel tasarım kupa bardakları ile daha keyifli olacaktır.

Diğer Ürünlerimiz

Plaka Anahtarlık için Tıklayınız

Kalpli Magnetler için Tıklayınız

Resimli Yazılı Duvar Saati için Tıklayınız
Resimli Yazılı Yastık Kılıfı için Tıklayınız

Bulamadığınız ürünler için Mağaza Soru sor Kısmından bizlere sorabilirsiniz.

Garanti süresi Kişiye Özel Resimli Fotoğraflı Kalp Kulplu Sihirli Kupa Bardak için ne kadar?
Kişiye Özel Resimli Fotoğraflı Kalp Kulplu Sihirli Kupa Bardak garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Kişiye Özel Resimli Fotoğraflı Kalp Kulplu Sihirli Kupa Bardak ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Kişiye Özel Resimli Fotoğraflı Kalp Kulplu Sihirli Kupa Bardak garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Kişiye Özel Resimli Fotoğraflı Kalp Kulplu Sihirli Kupa BardakKişiye Özel Resimli Fotoğraflı Kalp Kulplu Sihirli Kupa Bardak Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Kişiye Özel Resimli Fotoğraflı Kalp Kulplu Sihirli Kupa Bardak orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Kişiye Özel Resimli Fotoğraflı Kalp Kulplu Sihirli Kupa Bardak Video

Kişiye Özel Resimli Fotoğraflı Kalp Kulplu Sihirli Kupa Bardak Tanıtım Videosu, Kişiye Özel Resimli Fotoğraflı Kalp Kulplu Sihirli Kupa Bardak videosu izle, Kişiye Özel Resimli Fotoğraflı Kalp Kulplu Sihirli Kupa Bardak Tanıtım Videosu İzle, Kişiye Özel Resimli Fotoğraflı Kalp Kulplu Sihirli Kupa Bardak seyret, Kişiye Özel Resimli Fotoğraflı Kalp Kulplu Sihirli Kupa Bardak HD izle, Kişiye Özel Resimli Fotoğraflı Kalp Kulplu Sihirli Kupa Bardak inceleme, Kişiye Özel Resimli Fotoğraflı Kalp Kulplu Sihirli Kupa Bardak özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Kişiye Özel Resimli Fotoğraflı Kalp Kulplu Sihirli Kupa Bardak siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 130

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Kişiye Özel Resimli Fotoğraflı Kalp Kulplu Sihirli Kupa Bardak Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Icon M3 Condenser Mikrofon FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

5.275,88 TL

HEMEN AL