Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Karaca granit-çelik 22 cm tencere pyrex cam kapak ve metal kulp i

59,42 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Karaca granit-çelik 22 cm tencere pyrex cam kapak ve metal kulp i Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.




Karaca granit-çelik 22 cm tencere pyrex cam kapak ve metal kulp i ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Karaca granit-çelik 22 cm tencere pyrex cam kapak ve metal kulp i, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Karaca granit-çelik 22 cm tencere pyrex cam kapak ve metal kulp i %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Karaca granit-çelik 22 cm tencere pyrex cam kapak ve metal kulp i Tanıtım Videosu İzle

Karaca granit-çelik 22 cm tencere pyrex cam kapak ve metal kulp i Tanıtım Videosu, Karaca granit-çelik 22 cm tencere pyrex cam kapak ve metal kulp i videosu izle, Karaca granit-çelik 22 cm tencere pyrex cam kapak ve metal kulp i Tanıtım Videosu İzle, Karaca granit-çelik 22 cm tencere pyrex cam kapak ve metal kulp i seyret, Karaca granit-çelik 22 cm tencere pyrex cam kapak ve metal kulp i HD izle, Karaca granit-çelik 22 cm tencere pyrex cam kapak ve metal kulp i inceleme


Karaca granit-çelik 22 cm tencere pyrex cam kapak ve metal kulp i Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Karaca granit-çelik 22 cm tencere pyrex cam kapak ve metal kulp i özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

karaca çelik-granit 22 cm tencere pyrex cam kapak ve metal kulp ile beraber sertleşmiş cam olarak üretildiğinden dolayı kırılmaya dayanıklıdır. ısıya dayanıklı cam fırına girme özelliği vardır. standart ölçü olduğundan dolayı tüm tencere modellerine uyumludur. 

NOT:

TENCERE ÖLÇÜMÜNÜ AŞAĞIDAKİ GİBİ TENCEREYİ ÜST KISMINDAN İÇTEN İÇE ÖLÇEREK YAPABİLİRSİNİZ.TÜM TENCERE MODELLERİNDE AYNI YAPILIR.(GRANİT-ÇELİK-ALİMÜNYUM)

TÜM TENCERE ÖLÇÜMLERİ ÇİFT SAYI OLARAK İLERLER.(ÖRNEĞİN ;16-18-20-22-24-26-28-30)

YAPMIŞ OLDUĞUNUZ ÖLÇÜM 23.5 CM ÇIKTIYSA 24 CM KAPAK OLUR.

MÜŞTERİ TARAFINDAN ÖLÇÜMÜ YANLIŞ ÇIKAN SİPARİŞLERDEN FİRMAMIZ SORUMLU DEĞİLDİR.GÖRSELDE BELİRTİLDİĞİ GİBİ İÇTEN İÇE ÖLÇÜM YAPILMALIDIR.

İYİ GÜNLERDE KULLANIN

 

Garanti süresi Karaca granit-çelik 22 cm tencere pyrex cam kapak ve metal kulp i için ne kadar?
Karaca granit-çelik 22 cm tencere pyrex cam kapak ve metal kulp i garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Karaca granit-çelik 22 cm tencere pyrex cam kapak ve metal kulp i ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Karaca granit-çelik 22 cm tencere pyrex cam kapak ve metal kulp i garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Karaca granit-çelik 22 cm tencere pyrex cam kapak ve metal kulp i



Karaca granit-çelik 22 cm tencere pyrex cam kapak ve metal kulp i Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Karaca granit-çelik 22 cm tencere pyrex cam kapak ve metal kulp i orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Karaca granit-çelik 22 cm tencere pyrex cam kapak ve metal kulp i Video

Karaca granit-çelik 22 cm tencere pyrex cam kapak ve metal kulp i Tanıtım Videosu, Karaca granit-çelik 22 cm tencere pyrex cam kapak ve metal kulp i videosu izle, Karaca granit-çelik 22 cm tencere pyrex cam kapak ve metal kulp i Tanıtım Videosu İzle, Karaca granit-çelik 22 cm tencere pyrex cam kapak ve metal kulp i seyret, Karaca granit-çelik 22 cm tencere pyrex cam kapak ve metal kulp i HD izle, Karaca granit-çelik 22 cm tencere pyrex cam kapak ve metal kulp i inceleme, Karaca granit-çelik 22 cm tencere pyrex cam kapak ve metal kulp i özellikleri



Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Karaca granit-çelik 22 cm tencere pyrex cam kapak ve metal kulp i siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 59

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Karaca granit-çelik 22 cm tencere pyrex cam kapak ve metal kulp i Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.




SäNger Specialist Vertikal ( Dikey İnen ) 80 CM Balık Kepçesi FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

331,41 TL

HEMEN AL