Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Gusto Plus Bambu Kapaklı Borosilikat Cam Sürahi 1850 ml

148,75 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Gusto Plus Bambu Kapaklı Borosilikat Cam Sürahi 1850 ml Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Gusto Plus Bambu Kapaklı Borosilikat Cam Sürahi 1850 ml ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Gusto Plus Bambu Kapaklı Borosilikat Cam Sürahi 1850 ml, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Gusto Plus Bambu Kapaklı Borosilikat Cam Sürahi 1850 ml %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Gusto Plus Bambu Kapaklı Borosilikat Cam Sürahi 1850 ml Tanıtım Videosu İzle

Gusto Plus Bambu Kapaklı Borosilikat Cam Sürahi 1850 ml Tanıtım Videosu, Gusto Plus Bambu Kapaklı Borosilikat Cam Sürahi 1850 ml videosu izle, Gusto Plus Bambu Kapaklı Borosilikat Cam Sürahi 1850 ml Tanıtım Videosu İzle, Gusto Plus Bambu Kapaklı Borosilikat Cam Sürahi 1850 ml seyret, Gusto Plus Bambu Kapaklı Borosilikat Cam Sürahi 1850 ml HD izle, Gusto Plus Bambu Kapaklı Borosilikat Cam Sürahi 1850 ml inceleme


Gusto Plus Bambu Kapaklı Borosilikat Cam Sürahi 1850 ml Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Gusto Plus Bambu Kapaklı Borosilikat Cam Sürahi 1850 ml özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Hoş geldiniz... 
Ürünümüz Çok Sevilen ve Satış Rekorları Kıran Gusto Modelimizin Plus Modelidir. 1850 ml kapasitesi ve Bambu Kapağı ile Sizlere Doğallığın ve Saflığın En Özel Anını Yansıtacaktır. Borosilkat Cam Olup Darbeye ve Isıya Dayanıklıdır. Dilerseniz Su Kaynatabilirsiniz. Ürün Kapağı Vakumludur ve Akıtma Yapmaz. Çift Filtre Kademlidir.

Ürün Ölçüsü : 23,5 cm yükseklik ve 14,5 cm taban çap.

Bu ürün Vega Sanal Mağaza ile listelenmiştir

Garanti süresi Gusto Plus Bambu Kapaklı Borosilikat Cam Sürahi 1850 ml için ne kadar?
Gusto Plus Bambu Kapaklı Borosilikat Cam Sürahi 1850 ml garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Gusto Plus Bambu Kapaklı Borosilikat Cam Sürahi 1850 ml ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Gusto Plus Bambu Kapaklı Borosilikat Cam Sürahi 1850 ml garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Gusto Plus Bambu Kapaklı Borosilikat Cam Sürahi 1850 mlGusto Plus Bambu Kapaklı Borosilikat Cam Sürahi 1850 ml Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Gusto Plus Bambu Kapaklı Borosilikat Cam Sürahi 1850 ml orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Gusto Plus Bambu Kapaklı Borosilikat Cam Sürahi 1850 ml Video

Gusto Plus Bambu Kapaklı Borosilikat Cam Sürahi 1850 ml Tanıtım Videosu, Gusto Plus Bambu Kapaklı Borosilikat Cam Sürahi 1850 ml videosu izle, Gusto Plus Bambu Kapaklı Borosilikat Cam Sürahi 1850 ml Tanıtım Videosu İzle, Gusto Plus Bambu Kapaklı Borosilikat Cam Sürahi 1850 ml seyret, Gusto Plus Bambu Kapaklı Borosilikat Cam Sürahi 1850 ml HD izle, Gusto Plus Bambu Kapaklı Borosilikat Cam Sürahi 1850 ml inceleme, Gusto Plus Bambu Kapaklı Borosilikat Cam Sürahi 1850 ml özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Gusto Plus Bambu Kapaklı Borosilikat Cam Sürahi 1850 ml siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 131

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Gusto Plus Bambu Kapaklı Borosilikat Cam Sürahi 1850 ml Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Pasifichome Single Kare Yemek Masası Meşe 90X90 / Çalışma Ofis Masası FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

793,05 TL

HEMEN AL