Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Emsan Perge Döküm Granit 30 cm Wok Tava

263,50 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Emsan Perge Döküm Granit 30 cm Wok Tava Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Emsan Perge Döküm Granit 30 cm Wok Tava ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Emsan Perge Döküm Granit 30 cm Wok Tava, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Emsan Perge Döküm Granit 30 cm Wok Tava %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Emsan Perge Döküm Granit 30 cm Wok Tava Tanıtım Videosu İzle

Emsan Perge Döküm Granit 30 cm Wok Tava Tanıtım Videosu, Emsan Perge Döküm Granit 30 cm Wok Tava videosu izle, Emsan Perge Döküm Granit 30 cm Wok Tava Tanıtım Videosu İzle, Emsan Perge Döküm Granit 30 cm Wok Tava seyret, Emsan Perge Döküm Granit 30 cm Wok Tava HD izle, Emsan Perge Döküm Granit 30 cm Wok Tava inceleme


Emsan Perge Döküm Granit 30 cm Wok Tava Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Emsan Perge Döküm Granit 30 cm Wok Tava özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Emsan Perge Döküm 30 cm Wok Tava

Perge Wok Tava bir kez ısındıktan sonra, ısıyı muhafaza ettiği için hızlı soteleme işlemleri için idealdir. Özel tasarımı sayesinde ısı eşit dağılır, böylece enerji tasarrufu sağlanır.

Perge Wok Tava ekstra güçlendirilmiş üç kat granit kaplaması ve alüminyum döküm gövdesi sayesinde ekstra sağlamdır, çizilmelere karşı maksimum dayanıklıdır.

Perge Wok Tava ile derin yağda kızartma yapılabilir.

İndüksiyon hariç tüm ocaklarda kullanıma uygundur.   

Bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Perge Wok Tava 5 Yıl Garantildir.
Bu İlan 1co Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Garanti süresi Emsan Perge Döküm Granit 30 cm Wok Tava için ne kadar?
Emsan Perge Döküm Granit 30 cm Wok Tava garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Emsan Perge Döküm Granit 30 cm Wok Tava ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Emsan Perge Döküm Granit 30 cm Wok Tava garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Emsan Perge Döküm Granit 30 cm Wok TavaEmsan Perge Döküm Granit 30 cm Wok Tava Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Emsan Perge Döküm Granit 30 cm Wok Tava orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Emsan Perge Döküm Granit 30 cm Wok Tava Video

Emsan Perge Döküm Granit 30 cm Wok Tava Tanıtım Videosu, Emsan Perge Döküm Granit 30 cm Wok Tava videosu izle, Emsan Perge Döküm Granit 30 cm Wok Tava Tanıtım Videosu İzle, Emsan Perge Döküm Granit 30 cm Wok Tava seyret, Emsan Perge Döküm Granit 30 cm Wok Tava HD izle, Emsan Perge Döküm Granit 30 cm Wok Tava inceleme, Emsan Perge Döküm Granit 30 cm Wok Tava özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Emsan Perge Döküm Granit 30 cm Wok Tava siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 75

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Emsan Perge Döküm Granit 30 cm Wok Tava Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Ofisin Hazır AS File Çalışma Koltuğu Krom Ayak Siyah FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

671,42 TL

HEMEN AL