Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Lorbeer Spatula Paslanmaz Çelik Germany No:3 10 Cm

81,60 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Lorbeer Spatula Paslanmaz Çelik Germany No:3 10 Cm Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Lorbeer Spatula Paslanmaz Çelik Germany No:3 10 Cm ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Lorbeer Spatula Paslanmaz Çelik Germany No:3 10 Cm, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Lorbeer Spatula Paslanmaz Çelik Germany No:3 10 Cm %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Lorbeer Spatula Paslanmaz Çelik Germany No:3 10 Cm Tanıtım Videosu İzle

Lorbeer Spatula Paslanmaz Çelik Germany No:3 10 Cm Tanıtım Videosu, Lorbeer Spatula Paslanmaz Çelik Germany No:3 10 Cm videosu izle, Lorbeer Spatula Paslanmaz Çelik Germany No:3 10 Cm Tanıtım Videosu İzle, Lorbeer Spatula Paslanmaz Çelik Germany No:3 10 Cm seyret, Lorbeer Spatula Paslanmaz Çelik Germany No:3 10 Cm HD izle, Lorbeer Spatula Paslanmaz Çelik Germany No:3 10 Cm inceleme


Lorbeer Spatula Paslanmaz Çelik Germany No:3 10 Cm Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Lorbeer Spatula Paslanmaz Çelik Germany No:3 10 Cm özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

  • Ürün Özellikleri ;
  • Sap Hariç Uzunluk  : 15 cm
  • Sap Uzunluğu      : 14 cm
  • Sap Dahil Uzunluk  : 29 cm
  • Dıştan Dışa Genişlik : 10 cm
  • Kalınlık           : 0,8 mm
Garanti süresi Lorbeer Spatula Paslanmaz Çelik Germany No:3 10 Cm için ne kadar?
Lorbeer Spatula Paslanmaz Çelik Germany No:3 10 Cm garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Lorbeer Spatula Paslanmaz Çelik Germany No:3 10 Cm ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Lorbeer Spatula Paslanmaz Çelik Germany No:3 10 Cm garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Lorbeer Spatula Paslanmaz Çelik Germany No:3 10 CmLorbeer Spatula Paslanmaz Çelik Germany No:3 10 Cm Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Lorbeer Spatula Paslanmaz Çelik Germany No:3 10 Cm orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Lorbeer Spatula Paslanmaz Çelik Germany No:3 10 Cm Video

Lorbeer Spatula Paslanmaz Çelik Germany No:3 10 Cm Tanıtım Videosu, Lorbeer Spatula Paslanmaz Çelik Germany No:3 10 Cm videosu izle, Lorbeer Spatula Paslanmaz Çelik Germany No:3 10 Cm Tanıtım Videosu İzle, Lorbeer Spatula Paslanmaz Çelik Germany No:3 10 Cm seyret, Lorbeer Spatula Paslanmaz Çelik Germany No:3 10 Cm HD izle, Lorbeer Spatula Paslanmaz Çelik Germany No:3 10 Cm inceleme, Lorbeer Spatula Paslanmaz Çelik Germany No:3 10 Cm özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Lorbeer Spatula Paslanmaz Çelik Germany No:3 10 Cm siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 96

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Lorbeer Spatula Paslanmaz Çelik Germany No:3 10 Cm Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Arabalı Yatak, Beyaz Mercedes Full Ledli Rüzgarlıklı Bazalı Araba FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

4.751,50 TL

HEMEN AL