Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Pratik Metal Uçlu Krema Torbası Krema Sıkma Torbası

19,98 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Pratik Metal Uçlu Krema Torbası Krema Sıkma Torbası Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Pratik Metal Uçlu Krema Torbası Krema Sıkma Torbası ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Pratik Metal Uçlu Krema Torbası Krema Sıkma Torbası, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Pratik Metal Uçlu Krema Torbası Krema Sıkma Torbası %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Pratik Metal Uçlu Krema Torbası Krema Sıkma Torbası Tanıtım Videosu İzle

Pratik Metal Uçlu Krema Torbası Krema Sıkma Torbası Tanıtım Videosu, Pratik Metal Uçlu Krema Torbası Krema Sıkma Torbası videosu izle, Pratik Metal Uçlu Krema Torbası Krema Sıkma Torbası Tanıtım Videosu İzle, Pratik Metal Uçlu Krema Torbası Krema Sıkma Torbası seyret, Pratik Metal Uçlu Krema Torbası Krema Sıkma Torbası HD izle, Pratik Metal Uçlu Krema Torbası Krema Sıkma Torbası inceleme


Pratik Metal Uçlu Krema Torbası Krema Sıkma Torbası Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Pratik Metal Uçlu Krema Torbası Krema Sıkma Torbası özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

  • Pasta, kek, kurabiyelerinizi krema ile süslemenize yardımcı olacak, mutfakların vazgeçilmezi Krema Sıkma Torbası ve 9 Adet Duy!
  • Farklı uçları sayesinde yaratıcı süslemeler yapabilir, profesyonelce pasta süsleyebilirsiniz. Kolay temizlenir. Sağlığa zararlı hiçbir madde içermez.
  • Paket İçeriği: 1 Adet Krema Sıkma Torbası 9 Adet Dekorasyon Ucu.
  • NOT : Ürün stok durumuna göre karışık renklerde gönderilecektir.
Garanti süresi Pratik Metal Uçlu Krema Torbası Krema Sıkma Torbası için ne kadar?
Pratik Metal Uçlu Krema Torbası Krema Sıkma Torbası garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Pratik Metal Uçlu Krema Torbası Krema Sıkma Torbası ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Pratik Metal Uçlu Krema Torbası Krema Sıkma Torbası garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Pratik Metal Uçlu Krema Torbası Krema Sıkma TorbasıPratik Metal Uçlu Krema Torbası Krema Sıkma Torbası Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Pratik Metal Uçlu Krema Torbası Krema Sıkma Torbası orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Pratik Metal Uçlu Krema Torbası Krema Sıkma Torbası Video

Pratik Metal Uçlu Krema Torbası Krema Sıkma Torbası Tanıtım Videosu, Pratik Metal Uçlu Krema Torbası Krema Sıkma Torbası videosu izle, Pratik Metal Uçlu Krema Torbası Krema Sıkma Torbası Tanıtım Videosu İzle, Pratik Metal Uçlu Krema Torbası Krema Sıkma Torbası seyret, Pratik Metal Uçlu Krema Torbası Krema Sıkma Torbası HD izle, Pratik Metal Uçlu Krema Torbası Krema Sıkma Torbası inceleme, Pratik Metal Uçlu Krema Torbası Krema Sıkma Torbası özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Pratik Metal Uçlu Krema Torbası Krema Sıkma Torbası siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 87

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Pratik Metal Uçlu Krema Torbası Krema Sıkma Torbası Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
1100 Parça Tornavida Vida Somun Saat Onarım Takımı FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

196,27 TL

HEMEN AL