Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Karaca Cake Lover 4lü Pasta Takımı

93,49 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Karaca Cake Lover 4lü Pasta Takımı Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Karaca Cake Lover 4lü Pasta Takımı ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Karaca Cake Lover 4lü Pasta Takımı, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Karaca Cake Lover 4lü Pasta Takımı %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Karaca Cake Lover 4lü Pasta Takımı Tanıtım Videosu İzle

Karaca Cake Lover 4lü Pasta Takımı Tanıtım Videosu, Karaca Cake Lover 4lü Pasta Takımı videosu izle, Karaca Cake Lover 4lü Pasta Takımı Tanıtım Videosu İzle, Karaca Cake Lover 4lü Pasta Takımı seyret, Karaca Cake Lover 4lü Pasta Takımı HD izle, Karaca Cake Lover 4lü Pasta Takımı inceleme


Karaca Cake Lover 4lü Pasta Takımı Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Karaca Cake Lover 4lü Pasta Takımı özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Karaca Cake Lover 4lü Pasta Takımı

 

İçerik

  • 4 Adet Pasta Tabağı: 18 cm

Malzeme: Cam

Elde yıkanması tavsiye edilir.

Garanti süresi Karaca Cake Lover 4lü Pasta Takımı için ne kadar?
Karaca Cake Lover 4lü Pasta Takımı garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Karaca Cake Lover 4lü Pasta Takımı ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Karaca Cake Lover 4lü Pasta Takımı garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Karaca Cake Lover 4lü Pasta TakımıKaraca Cake Lover 4lü Pasta Takımı Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Karaca Cake Lover 4lü Pasta Takımı orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Karaca Cake Lover 4lü Pasta Takımı Video

Karaca Cake Lover 4lü Pasta Takımı Tanıtım Videosu, Karaca Cake Lover 4lü Pasta Takımı videosu izle, Karaca Cake Lover 4lü Pasta Takımı Tanıtım Videosu İzle, Karaca Cake Lover 4lü Pasta Takımı seyret, Karaca Cake Lover 4lü Pasta Takımı HD izle, Karaca Cake Lover 4lü Pasta Takımı inceleme, Karaca Cake Lover 4lü Pasta Takımı özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Karaca Cake Lover 4lü Pasta Takımı siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 97

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Karaca Cake Lover 4lü Pasta Takımı Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Damla Modeli Doğal Ametist Taşı Doğal Taş Kolye (Zincir Dahil) N11.9998 FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

59,49 TL

HEMEN AL