Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Pierre Cardin 84 Parça 12 Kişilik Çatal Bıçak Takımı Zeus

1.331,95 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Pierre Cardin 84 Parça 12 Kişilik Çatal Bıçak Takımı Zeus Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Pierre Cardin 84 Parça 12 Kişilik Çatal Bıçak Takımı Zeus ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Pierre Cardin 84 Parça 12 Kişilik Çatal Bıçak Takımı Zeus, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Pierre Cardin 84 Parça 12 Kişilik Çatal Bıçak Takımı Zeus %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Pierre Cardin 84 Parça 12 Kişilik Çatal Bıçak Takımı Zeus Tanıtım Videosu İzle

Pierre Cardin 84 Parça 12 Kişilik Çatal Bıçak Takımı Zeus Tanıtım Videosu, Pierre Cardin 84 Parça 12 Kişilik Çatal Bıçak Takımı Zeus videosu izle, Pierre Cardin 84 Parça 12 Kişilik Çatal Bıçak Takımı Zeus Tanıtım Videosu İzle, Pierre Cardin 84 Parça 12 Kişilik Çatal Bıçak Takımı Zeus seyret, Pierre Cardin 84 Parça 12 Kişilik Çatal Bıçak Takımı Zeus HD izle, Pierre Cardin 84 Parça 12 Kişilik Çatal Bıçak Takımı Zeus inceleme


Pierre Cardin 84 Parça 12 Kişilik Çatal Bıçak Takımı Zeus Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Pierre Cardin 84 Parça 12 Kişilik Çatal Bıçak Takımı Zeus özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Pierre Cardin Zeus 84 Parça Çatal Kaşık Bıçak Seti

 

 

*

18/10 Paslanmaz Çelik

*

12 Adet Yemek Kaşığı

12 Adet Yemek Çatalı

12 Adet Yemek Bıçağı

12 Adet Tatlı Kaşığı

12 Adet Tatlı Çatalı

12 Adet Tatlı Bıçağı

12 Adet Çay Kaşığı

*

*%100 orijinaldir.

*Paslanmaz çelikten üretilmiştir.

*Bulaşık makinesinde yıkanabilir.

*Pierre Cardin logolu dayanıklı kutusunda gönderim yapılmaktadır.

*Kargoda ürüne zarar gelmemesi için özenle paketlenmektedir.

*Beraberinde gönderilecek faturası garanti niteliği taşımaktadır.

*

HEDİYE PAKETİ YAPTIRABİLİRSİNİZ.

*

FİRMAMIZ YETKİLİ TAÇ SATICISIDIR.TÜM ÜRÜNLER ORİJİNAL VE GARANTİLİDİR.Bu İlan 1co Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Garanti süresi Pierre Cardin 84 Parça 12 Kişilik Çatal Bıçak Takımı Zeus için ne kadar?
Pierre Cardin 84 Parça 12 Kişilik Çatal Bıçak Takımı Zeus garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Pierre Cardin 84 Parça 12 Kişilik Çatal Bıçak Takımı Zeus ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Pierre Cardin 84 Parça 12 Kişilik Çatal Bıçak Takımı Zeus garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Pierre Cardin 84 Parça 12 Kişilik Çatal Bıçak Takımı ZeusPierre Cardin 84 Parça 12 Kişilik Çatal Bıçak Takımı Zeus Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Pierre Cardin 84 Parça 12 Kişilik Çatal Bıçak Takımı Zeus orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Pierre Cardin 84 Parça 12 Kişilik Çatal Bıçak Takımı Zeus Video

Pierre Cardin 84 Parça 12 Kişilik Çatal Bıçak Takımı Zeus Tanıtım Videosu, Pierre Cardin 84 Parça 12 Kişilik Çatal Bıçak Takımı Zeus videosu izle, Pierre Cardin 84 Parça 12 Kişilik Çatal Bıçak Takımı Zeus Tanıtım Videosu İzle, Pierre Cardin 84 Parça 12 Kişilik Çatal Bıçak Takımı Zeus seyret, Pierre Cardin 84 Parça 12 Kişilik Çatal Bıçak Takımı Zeus HD izle, Pierre Cardin 84 Parça 12 Kişilik Çatal Bıçak Takımı Zeus inceleme, Pierre Cardin 84 Parça 12 Kişilik Çatal Bıçak Takımı Zeus özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Pierre Cardin 84 Parça 12 Kişilik Çatal Bıçak Takımı Zeus siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 101

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Pierre Cardin 84 Parça 12 Kişilik Çatal Bıçak Takımı Zeus Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Bayan Kolyesi Sarı Gümüş Zincirli Mavi Nazarlıklı Gümüş Kadın Kol FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

76,48 TL

HEMEN AL