Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

KALE 1702 STANDART EV TİPİ MEYVE PRESİ

267,67 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
KALE 1702 STANDART EV TİPİ MEYVE PRESİ Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
KALE 1702 STANDART EV TİPİ MEYVE PRESİ ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! KALE 1702 STANDART EV TİPİ MEYVE PRESİ, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. KALE 1702 STANDART EV TİPİ MEYVE PRESİ %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


KALE 1702 STANDART EV TİPİ MEYVE PRESİ Tanıtım Videosu İzle

KALE 1702 STANDART EV TİPİ MEYVE PRESİ Tanıtım Videosu, KALE 1702 STANDART EV TİPİ MEYVE PRESİ videosu izle, KALE 1702 STANDART EV TİPİ MEYVE PRESİ Tanıtım Videosu İzle, KALE 1702 STANDART EV TİPİ MEYVE PRESİ seyret, KALE 1702 STANDART EV TİPİ MEYVE PRESİ HD izle, KALE 1702 STANDART EV TİPİ MEYVE PRESİ inceleme


KALE 1702 STANDART EV TİPİ MEYVE PRESİ Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan KALE 1702 STANDART EV TİPİ MEYVE PRESİ özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

KALE KLASİK STANDART EV TİPİ MEYVE PRESİ

ÜCRETSİZ KARGO

Portakal, greyfurt, mandalina ve limon gibi narenciye meyvelerin sıkılmasında kullanılır. 

Özel Açıklı Kremyer Dişli sayesinde kolay sıkım sağlar.

 Süzgeçler kısmında bulunan basamaklar sayesinde meyvenin parçalanması engellenir.Böylece daha kolay ve tam bir sıkım elde edilir. 

NOT : Ürünlerin teslimatı 3 iş günü içinde yapılmaktadır. Cumartesi, pazar günleri ve resmi tatiller iş gününden sayılmamaktadır.
Garanti süresi KALE 1702 STANDART EV TİPİ MEYVE PRESİ için ne kadar?
KALE 1702 STANDART EV TİPİ MEYVE PRESİ garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; KALE 1702 STANDART EV TİPİ MEYVE PRESİ ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

KALE 1702 STANDART EV TİPİ MEYVE PRESİ garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
KALE 1702 STANDART EV TİPİ MEYVE PRESİKALE 1702 STANDART EV TİPİ MEYVE PRESİ Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için KALE 1702 STANDART EV TİPİ MEYVE PRESİ orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

KALE 1702 STANDART EV TİPİ MEYVE PRESİ Video

KALE 1702 STANDART EV TİPİ MEYVE PRESİ Tanıtım Videosu, KALE 1702 STANDART EV TİPİ MEYVE PRESİ videosu izle, KALE 1702 STANDART EV TİPİ MEYVE PRESİ Tanıtım Videosu İzle, KALE 1702 STANDART EV TİPİ MEYVE PRESİ seyret, KALE 1702 STANDART EV TİPİ MEYVE PRESİ HD izle, KALE 1702 STANDART EV TİPİ MEYVE PRESİ inceleme, KALE 1702 STANDART EV TİPİ MEYVE PRESİ özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen KALE 1702 STANDART EV TİPİ MEYVE PRESİ siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 72

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
KALE 1702 STANDART EV TİPİ MEYVE PRESİ Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Nivea Amazonia Erkek Roll-On Deodorant 3 x 50 ML FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

110,42 TL

HEMEN AL