Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Sürbisa Sürmene 4'lü Profesyonel Kasap Bıçağı Seti Kurban Seti

322,15 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Sürbisa Sürmene 4'lü Profesyonel Kasap Bıçağı Seti Kurban Seti Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Sürbisa Sürmene 4'lü Profesyonel Kasap Bıçağı Seti Kurban Seti ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Sürbisa Sürmene 4'lü Profesyonel Kasap Bıçağı Seti Kurban Seti, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Sürbisa Sürmene 4'lü Profesyonel Kasap Bıçağı Seti Kurban Seti %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Sürbisa Sürmene 4'lü Profesyonel Kasap Bıçağı Seti Kurban Seti Tanıtım Videosu İzle

Sürbisa Sürmene 4'lü Profesyonel Kasap Bıçağı Seti Kurban Seti Tanıtım Videosu, Sürbisa Sürmene 4'lü Profesyonel Kasap Bıçağı Seti Kurban Seti videosu izle, Sürbisa Sürmene 4'lü Profesyonel Kasap Bıçağı Seti Kurban Seti Tanıtım Videosu İzle, Sürbisa Sürmene 4'lü Profesyonel Kasap Bıçağı Seti Kurban Seti seyret, Sürbisa Sürmene 4'lü Profesyonel Kasap Bıçağı Seti Kurban Seti HD izle, Sürbisa Sürmene 4'lü Profesyonel Kasap Bıçağı Seti Kurban Seti inceleme


Sürbisa Sürmene 4'lü Profesyonel Kasap Bıçağı Seti Kurban Seti Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Sürbisa Sürmene 4'lü Profesyonel Kasap Bıçağı Seti Kurban Seti özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar


Sürbisa Satırlar Siyah Renktir

Not: Bıçak ölçüleri sap hariç olarak nitelendirilmiştir.

TEMİZLEME / GARANTİ
Bıçağınızı her kullanımdan sonra ılık sabunlu su ile yıkamanızı ve kuru bir havlu ile kurulamanızı tavsiye ediyoruz 
ÇÜNKÜ; Bir çok yiyecek asit içerir. Bıçağınızın üzerinde kalan yiyecek parçaları bıçağınızı aşındırır ve aşınan bıçağın paslanması mümkündür. 
Sürbısa bıçakları en yüksek kalite standartlarını yakalamak üzere ustaca tasarlanmıştır. 
Sürbısa tarafınca önerilen bakımları ihmal edilmediği sürece, yapım aşamasındaki ve malzemeden kaynaklanan hatalara karşı hayat boyu garanti verir. 
Bıçakların fonksiyon dışı kullanılması sonucu oluşan sorunlara karşı garanti söz konusu değildir.
Garanti süresi Sürbisa Sürmene 4'lü Profesyonel Kasap Bıçağı Seti Kurban Seti için ne kadar?
Sürbisa Sürmene 4'lü Profesyonel Kasap Bıçağı Seti Kurban Seti garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Sürbisa Sürmene 4'lü Profesyonel Kasap Bıçağı Seti Kurban Seti ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Sürbisa Sürmene 4'lü Profesyonel Kasap Bıçağı Seti Kurban Seti garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Sürbisa Sürmene 4'lü Profesyonel Kasap Bıçağı Seti Kurban SetiSürbisa Sürmene 4'lü Profesyonel Kasap Bıçağı Seti Kurban Seti Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Sürbisa Sürmene 4'lü Profesyonel Kasap Bıçağı Seti Kurban Seti orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Sürbisa Sürmene 4'lü Profesyonel Kasap Bıçağı Seti Kurban Seti Video

Sürbisa Sürmene 4'lü Profesyonel Kasap Bıçağı Seti Kurban Seti Tanıtım Videosu, Sürbisa Sürmene 4'lü Profesyonel Kasap Bıçağı Seti Kurban Seti videosu izle, Sürbisa Sürmene 4'lü Profesyonel Kasap Bıçağı Seti Kurban Seti Tanıtım Videosu İzle, Sürbisa Sürmene 4'lü Profesyonel Kasap Bıçağı Seti Kurban Seti seyret, Sürbisa Sürmene 4'lü Profesyonel Kasap Bıçağı Seti Kurban Seti HD izle, Sürbisa Sürmene 4'lü Profesyonel Kasap Bıçağı Seti Kurban Seti inceleme, Sürbisa Sürmene 4'lü Profesyonel Kasap Bıçağı Seti Kurban Seti özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Sürbisa Sürmene 4'lü Profesyonel Kasap Bıçağı Seti Kurban Seti siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 91

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Sürbisa Sürmene 4'lü Profesyonel Kasap Bıçağı Seti Kurban Seti Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Alux Alx020P Pramid Uzun Sap Bağlama Teli 0.20 FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

34,00 TL

HEMEN AL