Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

61 Parça Altın Yaldızlı Su Takımı

670,65 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
61 Parça Altın Yaldızlı Su Takımı Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
61 Parça Altın Yaldızlı Su Takımı ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! 61 Parça Altın Yaldızlı Su Takımı, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. 61 Parça Altın Yaldızlı Su Takımı %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


61 Parça Altın Yaldızlı Su Takımı Tanıtım Videosu İzle

61 Parça Altın Yaldızlı Su Takımı Tanıtım Videosu, 61 Parça Altın Yaldızlı Su Takımı videosu izle, 61 Parça Altın Yaldızlı Su Takımı Tanıtım Videosu İzle, 61 Parça Altın Yaldızlı Su Takımı seyret, 61 Parça Altın Yaldızlı Su Takımı HD izle, 61 Parça Altın Yaldızlı Su Takımı inceleme


61 Parça Altın Yaldızlı Su Takımı Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan 61 Parça Altın Yaldızlı Su Takımı özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

İçeriği ; 

12 Adet Ayaklı Cam Bardak  ( Ebat 295 cc )
12 Adet Uzun Cam Bardak   ( Ebat 480 cc )
12 Adet Kısa Cam Bardak     ( Ebat 345 cc ) 
12 Adet Çay Bardağı              ( Ebat 155 cc ) 
12 Adet Cay Tabağı 
1 Adet Karaf ve Kapak Mevcuttur..Bakır Kalın Dövme Kulplu Ayran Bardağı Maşrapa Hediyeli

Garanti süresi 61 Parça Altın Yaldızlı Su Takımı için ne kadar?
61 Parça Altın Yaldızlı Su Takımı garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; 61 Parça Altın Yaldızlı Su Takımı ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

61 Parça Altın Yaldızlı Su Takımı garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
61 Parça Altın Yaldızlı Su Takımı61 Parça Altın Yaldızlı Su Takımı Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için 61 Parça Altın Yaldızlı Su Takımı orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

61 Parça Altın Yaldızlı Su Takımı Video

61 Parça Altın Yaldızlı Su Takımı Tanıtım Videosu, 61 Parça Altın Yaldızlı Su Takımı videosu izle, 61 Parça Altın Yaldızlı Su Takımı Tanıtım Videosu İzle, 61 Parça Altın Yaldızlı Su Takımı seyret, 61 Parça Altın Yaldızlı Su Takımı HD izle, 61 Parça Altın Yaldızlı Su Takımı inceleme, 61 Parça Altın Yaldızlı Su Takımı özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen 61 Parça Altın Yaldızlı Su Takımı siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 93

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
61 Parça Altın Yaldızlı Su Takımı Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Mykronoz Zetime Regular Elite Metal Kordon Akıllı Saat (İthalatçı Garantili) FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

1.785,00 TL

HEMEN AL