Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Korkmaz Mia Granit 28 cm Tava

156,19 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Korkmaz Mia Granit 28 cm Tava Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Korkmaz Mia Granit 28 cm Tava ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Korkmaz Mia Granit 28 cm Tava, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Korkmaz Mia Granit 28 cm Tava %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Korkmaz Mia Granit 28 cm Tava Tanıtım Videosu İzle

Korkmaz Mia Granit 28 cm Tava Tanıtım Videosu, Korkmaz Mia Granit 28 cm Tava videosu izle, Korkmaz Mia Granit 28 cm Tava Tanıtım Videosu İzle, Korkmaz Mia Granit 28 cm Tava seyret, Korkmaz Mia Granit 28 cm Tava HD izle, Korkmaz Mia Granit 28 cm Tava inceleme


Korkmaz Mia Granit 28 cm Tava Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Korkmaz Mia Granit 28 cm Tava özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Ölçü: 28x4.8 cm / 2.5 ltİç yüzeylerde mükemmel yapışmazlık özelliğine sahip volkanit görünümlü PTFE kaplamaÇizilmeye karşı ekstra direnç ve dayanımÇe
Garanti süresi Korkmaz Mia Granit 28 cm Tava için ne kadar?
Korkmaz Mia Granit 28 cm Tava garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Korkmaz Mia Granit 28 cm Tava ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Korkmaz Mia Granit 28 cm Tava garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Korkmaz Mia Granit 28 cm TavaKorkmaz Mia Granit 28 cm Tava Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Korkmaz Mia Granit 28 cm Tava orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Korkmaz Mia Granit 28 cm Tava Video

Korkmaz Mia Granit 28 cm Tava Tanıtım Videosu, Korkmaz Mia Granit 28 cm Tava videosu izle, Korkmaz Mia Granit 28 cm Tava Tanıtım Videosu İzle, Korkmaz Mia Granit 28 cm Tava seyret, Korkmaz Mia Granit 28 cm Tava HD izle, Korkmaz Mia Granit 28 cm Tava inceleme, Korkmaz Mia Granit 28 cm Tava özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Korkmaz Mia Granit 28 cm Tava siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 79

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Korkmaz Mia Granit 28 cm Tava Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Agubugu Baby Kauçuk 2 Metre Kenar + 4 Adet Köşe 8MM Siyah FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

110,49 TL

HEMEN AL