Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Sofuoğlu Sandviç Tepsisi - 40 X 60 Cm Alüminyum Fırın Tepsisi

126,65 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Sofuoğlu Sandviç Tepsisi - 40 X 60 Cm Alüminyum Fırın Tepsisi Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Sofuoğlu Sandviç Tepsisi - 40 X 60 Cm Alüminyum Fırın Tepsisi ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Sofuoğlu Sandviç Tepsisi - 40 X 60 Cm Alüminyum Fırın Tepsisi, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Sofuoğlu Sandviç Tepsisi - 40 X 60 Cm Alüminyum Fırın Tepsisi %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Sofuoğlu Sandviç Tepsisi - 40 X 60 Cm Alüminyum Fırın Tepsisi Tanıtım Videosu İzle

Sofuoğlu Sandviç Tepsisi - 40 X 60 Cm Alüminyum Fırın Tepsisi Tanıtım Videosu, Sofuoğlu Sandviç Tepsisi - 40 X 60 Cm Alüminyum Fırın Tepsisi videosu izle, Sofuoğlu Sandviç Tepsisi - 40 X 60 Cm Alüminyum Fırın Tepsisi Tanıtım Videosu İzle, Sofuoğlu Sandviç Tepsisi - 40 X 60 Cm Alüminyum Fırın Tepsisi seyret, Sofuoğlu Sandviç Tepsisi - 40 X 60 Cm Alüminyum Fırın Tepsisi HD izle, Sofuoğlu Sandviç Tepsisi - 40 X 60 Cm Alüminyum Fırın Tepsisi inceleme


Sofuoğlu Sandviç Tepsisi - 40 X 60 Cm Alüminyum Fırın Tepsisi Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Sofuoğlu Sandviç Tepsisi - 40 X 60 Cm Alüminyum Fırın Tepsisi özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar


Endüstriyel mutfak hazırlık, pişirme, servis, bulaşıkhane, soğutma, bar cafe ekipmanları gibi bir çok alanda kaliteyi uygun fiyata sunuyoruz

 Binlerce kalem ürün ile Türkiye'nin 81 iline hizmet vermekteyiz


KAMPANYA FİYATLARIMIZ KISA BİR SÜRE GEÇERLİ OLACAKTIR.


ÜRÜN DETAYLARI


MODEL                    :     SOFUOĞLU 40 X 60 CM SANDVİÇ EKMEĞİ TAVASI
ÜRÜNLERİMİZ ORJİNAL & SIFIRDIR

81 İLE ÜCRETSİZ KARGO GÖNDERİMİ MEVCUTTUR


   FIRIN TEPSİ -FIRIN TAVASI - SANDVİÇ EKMEĞİ PİŞİRME TEPSİSİ - SANDİVİÇ TAVASI

Garanti süresi Sofuoğlu Sandviç Tepsisi - 40 X 60 Cm Alüminyum Fırın Tepsisi için ne kadar?
Sofuoğlu Sandviç Tepsisi - 40 X 60 Cm Alüminyum Fırın Tepsisi garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Sofuoğlu Sandviç Tepsisi - 40 X 60 Cm Alüminyum Fırın Tepsisi ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Sofuoğlu Sandviç Tepsisi - 40 X 60 Cm Alüminyum Fırın Tepsisi garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Sofuoğlu Sandviç Tepsisi - 40 X 60 Cm Alüminyum Fırın TepsisiSofuoğlu Sandviç Tepsisi - 40 X 60 Cm Alüminyum Fırın Tepsisi Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Sofuoğlu Sandviç Tepsisi - 40 X 60 Cm Alüminyum Fırın Tepsisi orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Sofuoğlu Sandviç Tepsisi - 40 X 60 Cm Alüminyum Fırın Tepsisi Video

Sofuoğlu Sandviç Tepsisi - 40 X 60 Cm Alüminyum Fırın Tepsisi Tanıtım Videosu, Sofuoğlu Sandviç Tepsisi - 40 X 60 Cm Alüminyum Fırın Tepsisi videosu izle, Sofuoğlu Sandviç Tepsisi - 40 X 60 Cm Alüminyum Fırın Tepsisi Tanıtım Videosu İzle, Sofuoğlu Sandviç Tepsisi - 40 X 60 Cm Alüminyum Fırın Tepsisi seyret, Sofuoğlu Sandviç Tepsisi - 40 X 60 Cm Alüminyum Fırın Tepsisi HD izle, Sofuoğlu Sandviç Tepsisi - 40 X 60 Cm Alüminyum Fırın Tepsisi inceleme, Sofuoğlu Sandviç Tepsisi - 40 X 60 Cm Alüminyum Fırın Tepsisi özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Sofuoğlu Sandviç Tepsisi - 40 X 60 Cm Alüminyum Fırın Tepsisi siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 148

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Sofuoğlu Sandviç Tepsisi - 40 X 60 Cm Alüminyum Fırın Tepsisi Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Deri Erkek Bileklik Tokalı Boyu Ayarlanabilir Ydb12 FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

63,67 TL

HEMEN AL