Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Kütahya Porselen 19 cm Leydi 6lı Çukur Yemek Tabak-Dekorsuz

84,92 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Kütahya Porselen 19 cm Leydi 6lı Çukur Yemek Tabak-Dekorsuz Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Kütahya Porselen 19 cm Leydi 6lı Çukur Yemek Tabak-Dekorsuz ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Kütahya Porselen 19 cm Leydi 6lı Çukur Yemek Tabak-Dekorsuz, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Kütahya Porselen 19 cm Leydi 6lı Çukur Yemek Tabak-Dekorsuz %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Kütahya Porselen 19 cm Leydi 6lı Çukur Yemek Tabak-Dekorsuz Tanıtım Videosu İzle

Kütahya Porselen 19 cm Leydi 6lı Çukur Yemek Tabak-Dekorsuz Tanıtım Videosu, Kütahya Porselen 19 cm Leydi 6lı Çukur Yemek Tabak-Dekorsuz videosu izle, Kütahya Porselen 19 cm Leydi 6lı Çukur Yemek Tabak-Dekorsuz Tanıtım Videosu İzle, Kütahya Porselen 19 cm Leydi 6lı Çukur Yemek Tabak-Dekorsuz seyret, Kütahya Porselen 19 cm Leydi 6lı Çukur Yemek Tabak-Dekorsuz HD izle, Kütahya Porselen 19 cm Leydi 6lı Çukur Yemek Tabak-Dekorsuz inceleme


Kütahya Porselen 19 cm Leydi 6lı Çukur Yemek Tabak-Dekorsuz Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Kütahya Porselen 19 cm Leydi 6lı Çukur Yemek Tabak-Dekorsuz özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Kütahya Porselen 19 cm Leydi Çukur Yemek Tabak-Dekorsuz:

 

  • Paket İçeriği: 6 adet çukur yemek tabağından oluşmaktadır.

  • Ebat olarak uçtan uca 19 cm'dir.

  • Standart çukur yemek tabaklarına göre bir tık küçük ideal porsiyondur.

  • Rölyefli -kabartma- desenlidir.

  • %100 yerli üretimBu İlan 1co Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Garanti süresi Kütahya Porselen 19 cm Leydi 6lı Çukur Yemek Tabak-Dekorsuz için ne kadar?
Kütahya Porselen 19 cm Leydi 6lı Çukur Yemek Tabak-Dekorsuz garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Kütahya Porselen 19 cm Leydi 6lı Çukur Yemek Tabak-Dekorsuz ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Kütahya Porselen 19 cm Leydi 6lı Çukur Yemek Tabak-Dekorsuz garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Kütahya Porselen 19 cm Leydi 6lı Çukur Yemek Tabak-DekorsuzKütahya Porselen 19 cm Leydi 6lı Çukur Yemek Tabak-Dekorsuz Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Kütahya Porselen 19 cm Leydi 6lı Çukur Yemek Tabak-Dekorsuz orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Kütahya Porselen 19 cm Leydi 6lı Çukur Yemek Tabak-Dekorsuz Video

Kütahya Porselen 19 cm Leydi 6lı Çukur Yemek Tabak-Dekorsuz Tanıtım Videosu, Kütahya Porselen 19 cm Leydi 6lı Çukur Yemek Tabak-Dekorsuz videosu izle, Kütahya Porselen 19 cm Leydi 6lı Çukur Yemek Tabak-Dekorsuz Tanıtım Videosu İzle, Kütahya Porselen 19 cm Leydi 6lı Çukur Yemek Tabak-Dekorsuz seyret, Kütahya Porselen 19 cm Leydi 6lı Çukur Yemek Tabak-Dekorsuz HD izle, Kütahya Porselen 19 cm Leydi 6lı Çukur Yemek Tabak-Dekorsuz inceleme, Kütahya Porselen 19 cm Leydi 6lı Çukur Yemek Tabak-Dekorsuz özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Kütahya Porselen 19 cm Leydi 6lı Çukur Yemek Tabak-Dekorsuz siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 123

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Kütahya Porselen 19 cm Leydi 6lı Çukur Yemek Tabak-Dekorsuz Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
LG Membran Seç. Su Arıtma Cihazı 8li 14 Aşama Filtre Seti(KK) FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

300,17 TL

HEMEN AL