Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

TİVOLİ VITALIA ÇAY DEMLİK SÜZGECİ

33,92 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
TİVOLİ VITALIA ÇAY DEMLİK SÜZGECİ Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
TİVOLİ VITALIA ÇAY DEMLİK SÜZGECİ ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! TİVOLİ VITALIA ÇAY DEMLİK SÜZGECİ, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. TİVOLİ VITALIA ÇAY DEMLİK SÜZGECİ %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


TİVOLİ VITALIA ÇAY DEMLİK SÜZGECİ Tanıtım Videosu İzle

TİVOLİ VITALIA ÇAY DEMLİK SÜZGECİ Tanıtım Videosu, TİVOLİ VITALIA ÇAY DEMLİK SÜZGECİ videosu izle, TİVOLİ VITALIA ÇAY DEMLİK SÜZGECİ Tanıtım Videosu İzle, TİVOLİ VITALIA ÇAY DEMLİK SÜZGECİ seyret, TİVOLİ VITALIA ÇAY DEMLİK SÜZGECİ HD izle, TİVOLİ VITALIA ÇAY DEMLİK SÜZGECİ inceleme


TİVOLİ VITALIA ÇAY DEMLİK SÜZGECİ Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan TİVOLİ VITALIA ÇAY DEMLİK SÜZGECİ özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

TIVOLI
VITALIA ÇAY DEMLİK SÜZGECİ

24 GRAM - 15 CM
TEMIZLEME
TIVOLI mutfak gereçlerinizi her kullanımdan sonra ılık sabunlu su ile yıkamanızı ve kuru bir havlu ile kurulamanızı tavsiye ediyoruz  çunku;  Bir çok yiyecek asit içerir.Mutfak gereçlerinin üzerinde kalan yiyecek parçaları mutfak gereçlerinizi aşındırır ve aşınan gereçlerinin paslanması mümkündür. TIVOLI mutfak gereçleri en yüksek kalite standartlarını yakalamak üzere ustaca tasarlanmıştır.TIVOLI tarafınca önerilen bakımları ihmal edilmediği sürece,yapım aşamasındaki ve malzemeden kaynaklanan hatalara karşı hayat boyu garanti verir.Bıçakların fonksiyon dışı kullanılması sonucu oluşan sorunlara karşı garanti söz konusu değildir.


Bu İlan 1co Entegrasyon Sistemleri ile ListelenmiştirBu İlan 1co Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Garanti süresi TİVOLİ VITALIA ÇAY DEMLİK SÜZGECİ için ne kadar?
TİVOLİ VITALIA ÇAY DEMLİK SÜZGECİ garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; TİVOLİ VITALIA ÇAY DEMLİK SÜZGECİ ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

TİVOLİ VITALIA ÇAY DEMLİK SÜZGECİ garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
TİVOLİ VITALIA ÇAY DEMLİK SÜZGECİTİVOLİ VITALIA ÇAY DEMLİK SÜZGECİ Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için TİVOLİ VITALIA ÇAY DEMLİK SÜZGECİ orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

TİVOLİ VITALIA ÇAY DEMLİK SÜZGECİ Video

TİVOLİ VITALIA ÇAY DEMLİK SÜZGECİ Tanıtım Videosu, TİVOLİ VITALIA ÇAY DEMLİK SÜZGECİ videosu izle, TİVOLİ VITALIA ÇAY DEMLİK SÜZGECİ Tanıtım Videosu İzle, TİVOLİ VITALIA ÇAY DEMLİK SÜZGECİ seyret, TİVOLİ VITALIA ÇAY DEMLİK SÜZGECİ HD izle, TİVOLİ VITALIA ÇAY DEMLİK SÜZGECİ inceleme, TİVOLİ VITALIA ÇAY DEMLİK SÜZGECİ özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen TİVOLİ VITALIA ÇAY DEMLİK SÜZGECİ siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 89

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
TİVOLİ VITALIA ÇAY DEMLİK SÜZGECİ Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Babytıme Mama Kaşığı Bt112 FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

29,66 TL

HEMEN AL