Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Cam Kapak Tencere Kapağı 32 cm

27,20 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Cam Kapak Tencere Kapağı 32 cm Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Cam Kapak Tencere Kapağı 32 cm ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Cam Kapak Tencere Kapağı 32 cm, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Cam Kapak Tencere Kapağı 32 cm %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Cam Kapak Tencere Kapağı 32 cm Tanıtım Videosu İzle

Cam Kapak Tencere Kapağı 32 cm Tanıtım Videosu, Cam Kapak Tencere Kapağı 32 cm videosu izle, Cam Kapak Tencere Kapağı 32 cm Tanıtım Videosu İzle, Cam Kapak Tencere Kapağı 32 cm seyret, Cam Kapak Tencere Kapağı 32 cm HD izle, Cam Kapak Tencere Kapağı 32 cm inceleme


Cam Kapak Tencere Kapağı 32 cm Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Cam Kapak Tencere Kapağı 32 cm özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar


Cam Kapak 32 CM Çelik - Teflon-Seramik-Granit tüm tencerelere uyumludur.

Bu ürün AKINSOFT E-Ticaret Sistemleri tarafından listelenmiştir

Garanti süresi Cam Kapak Tencere Kapağı 32 cm için ne kadar?
Cam Kapak Tencere Kapağı 32 cm garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Cam Kapak Tencere Kapağı 32 cm ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Cam Kapak Tencere Kapağı 32 cm garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Cam Kapak Tencere Kapağı 32 cmCam Kapak Tencere Kapağı 32 cm Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Cam Kapak Tencere Kapağı 32 cm orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Cam Kapak Tencere Kapağı 32 cm Video

Cam Kapak Tencere Kapağı 32 cm Tanıtım Videosu, Cam Kapak Tencere Kapağı 32 cm videosu izle, Cam Kapak Tencere Kapağı 32 cm Tanıtım Videosu İzle, Cam Kapak Tencere Kapağı 32 cm seyret, Cam Kapak Tencere Kapağı 32 cm HD izle, Cam Kapak Tencere Kapağı 32 cm inceleme, Cam Kapak Tencere Kapağı 32 cm özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Cam Kapak Tencere Kapağı 32 cm siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 129

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Cam Kapak Tencere Kapağı 32 cm Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Daniel Klein Dk4262P-1 Damla Model Kadın Güneş Gözlüğü FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

365,42 TL

HEMEN AL