Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Marob 12 li Meyve Bıçağı Orjinal İtalyan

42,50 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Marob 12 li Meyve Bıçağı Orjinal İtalyan Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Marob 12 li Meyve Bıçağı Orjinal İtalyan ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Marob 12 li Meyve Bıçağı Orjinal İtalyan, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Marob 12 li Meyve Bıçağı Orjinal İtalyan %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Marob 12 li Meyve Bıçağı Orjinal İtalyan Tanıtım Videosu İzle

Marob 12 li Meyve Bıçağı Orjinal İtalyan Tanıtım Videosu, Marob 12 li Meyve Bıçağı Orjinal İtalyan videosu izle, Marob 12 li Meyve Bıçağı Orjinal İtalyan Tanıtım Videosu İzle, Marob 12 li Meyve Bıçağı Orjinal İtalyan seyret, Marob 12 li Meyve Bıçağı Orjinal İtalyan HD izle, Marob 12 li Meyve Bıçağı Orjinal İtalyan inceleme


Marob 12 li Meyve Bıçağı Orjinal İtalyan Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Marob 12 li Meyve Bıçağı Orjinal İtalyan özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

 • AYNI İŞ GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO

  %100 ORİJİNAL, SIFIR VE FATURALI ÜRÜN


  ADINIZA DÜZENLENMİŞ FATURALI, ORİJİNAL KUTUSUNDA VE AMBALAJINDA GÖNDERİLMEKTEDİR. 

   

  ÖZELLİKLER;

 • Uzunluk: 19 cm
 • Sap: 10 cm
Garanti süresi Marob 12 li Meyve Bıçağı Orjinal İtalyan için ne kadar?
Marob 12 li Meyve Bıçağı Orjinal İtalyan garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Marob 12 li Meyve Bıçağı Orjinal İtalyan ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Marob 12 li Meyve Bıçağı Orjinal İtalyan garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Marob 12 li Meyve Bıçağı Orjinal İtalyanMarob 12 li Meyve Bıçağı Orjinal İtalyan Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Marob 12 li Meyve Bıçağı Orjinal İtalyan orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Marob 12 li Meyve Bıçağı Orjinal İtalyan Video

Marob 12 li Meyve Bıçağı Orjinal İtalyan Tanıtım Videosu, Marob 12 li Meyve Bıçağı Orjinal İtalyan videosu izle, Marob 12 li Meyve Bıçağı Orjinal İtalyan Tanıtım Videosu İzle, Marob 12 li Meyve Bıçağı Orjinal İtalyan seyret, Marob 12 li Meyve Bıçağı Orjinal İtalyan HD izle, Marob 12 li Meyve Bıçağı Orjinal İtalyan inceleme, Marob 12 li Meyve Bıçağı Orjinal İtalyan özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Marob 12 li Meyve Bıçağı Orjinal İtalyan siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 73

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Marob 12 li Meyve Bıçağı Orjinal İtalyan Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
KATLANIR AHŞAP MASA & TABURE GÜRGEN AĞACI ) FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

552,46 TL

HEMEN AL