Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Silikon Tablet Çikolata Kalıbı

32,30 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Silikon Tablet Çikolata Kalıbı Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Silikon Tablet Çikolata Kalıbı ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Silikon Tablet Çikolata Kalıbı, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Silikon Tablet Çikolata Kalıbı %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Silikon Tablet Çikolata Kalıbı Tanıtım Videosu İzle

Silikon Tablet Çikolata Kalıbı Tanıtım Videosu, Silikon Tablet Çikolata Kalıbı videosu izle, Silikon Tablet Çikolata Kalıbı Tanıtım Videosu İzle, Silikon Tablet Çikolata Kalıbı seyret, Silikon Tablet Çikolata Kalıbı HD izle, Silikon Tablet Çikolata Kalıbı inceleme


Silikon Tablet Çikolata Kalıbı Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Silikon Tablet Çikolata Kalıbı özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Kalıp tam ölçüsü yaklaşık :
22,5 X 10,8 cm.
Yükseklik :  0,7 cm.dir 
Silikon gıdaya uygundur . 
Garanti süresi Silikon Tablet Çikolata Kalıbı için ne kadar?
Silikon Tablet Çikolata Kalıbı garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Silikon Tablet Çikolata Kalıbı ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Silikon Tablet Çikolata Kalıbı garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Silikon Tablet Çikolata KalıbıSilikon Tablet Çikolata Kalıbı Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Silikon Tablet Çikolata Kalıbı orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Silikon Tablet Çikolata Kalıbı Video

Silikon Tablet Çikolata Kalıbı Tanıtım Videosu, Silikon Tablet Çikolata Kalıbı videosu izle, Silikon Tablet Çikolata Kalıbı Tanıtım Videosu İzle, Silikon Tablet Çikolata Kalıbı seyret, Silikon Tablet Çikolata Kalıbı HD izle, Silikon Tablet Çikolata Kalıbı inceleme, Silikon Tablet Çikolata Kalıbı özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Silikon Tablet Çikolata Kalıbı siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 59

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Silikon Tablet Çikolata Kalıbı Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Lenovo ThinkCentre M70S 11DBSBEY0X10 i7-10700 32 GB 512 GB SSD Free Dos Masaüstü Bilgisayar FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

13.871,18 TL

HEMEN AL