Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Falez Pan 3lu Döküm Tava Creamy

330,65 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Falez Pan 3lu Döküm Tava Creamy Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Falez Pan 3lu Döküm Tava Creamy ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Falez Pan 3lu Döküm Tava Creamy, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Falez Pan 3lu Döküm Tava Creamy %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Falez Pan 3lu Döküm Tava Creamy Tanıtım Videosu İzle

Falez Pan 3lu Döküm Tava Creamy Tanıtım Videosu, Falez Pan 3lu Döküm Tava Creamy videosu izle, Falez Pan 3lu Döküm Tava Creamy Tanıtım Videosu İzle, Falez Pan 3lu Döküm Tava Creamy seyret, Falez Pan 3lu Döküm Tava Creamy HD izle, Falez Pan 3lu Döküm Tava Creamy inceleme


Falez Pan 3lu Döküm Tava Creamy Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Falez Pan 3lu Döküm Tava Creamy özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Falez 3'lü Döküm Tava Creamy PAN 3001

Malzeme; Non-Stick GRANITEC Kaplama

Döküm Alüminyum

20 Tava

24 Tava

28 Tava


İndüksiyon özelliği yoktur. 

Granitec yanmaz yapışmaz yüzeylerin dayanıklılığı özel uygulamalarla arttırılmıştır.
ILAG Granitec çok katlı,seramik ile güçlendirirmiş,çizilmeye karşı mukavemetli, yüksek beklentileri karşılayan evsel yapışmaz kaplamadır.
Granit efekti özel bir kaplama olduğunu teyid etmektedir.Bu İlan 1co Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Garanti süresi Falez Pan 3lu Döküm Tava Creamy için ne kadar?
Falez Pan 3lu Döküm Tava Creamy garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Falez Pan 3lu Döküm Tava Creamy ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Falez Pan 3lu Döküm Tava Creamy garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Falez Pan 3lu Döküm Tava CreamyFalez Pan 3lu Döküm Tava Creamy Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Falez Pan 3lu Döküm Tava Creamy orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Falez Pan 3lu Döküm Tava Creamy Video

Falez Pan 3lu Döküm Tava Creamy Tanıtım Videosu, Falez Pan 3lu Döküm Tava Creamy videosu izle, Falez Pan 3lu Döküm Tava Creamy Tanıtım Videosu İzle, Falez Pan 3lu Döküm Tava Creamy seyret, Falez Pan 3lu Döküm Tava Creamy HD izle, Falez Pan 3lu Döküm Tava Creamy inceleme, Falez Pan 3lu Döküm Tava Creamy özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Falez Pan 3lu Döküm Tava Creamy siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 82

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Falez Pan 3lu Döküm Tava Creamy Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Nikon D3500 18-55 MM VR DSLR Fotoğraf Makinesi (Nikon Türkiye Garantili) FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

5.949,99 TL

HEMEN AL