Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

SürLaz Pizza Kıyma Zırh Bıçak Et Ezme Satırı Kıyma Bıçağı 31 cm

72,17 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
SürLaz Pizza Kıyma Zırh Bıçak Et Ezme Satırı Kıyma Bıçağı 31 cm Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
SürLaz Pizza Kıyma Zırh Bıçak Et Ezme Satırı Kıyma Bıçağı 31 cm ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! SürLaz Pizza Kıyma Zırh Bıçak Et Ezme Satırı Kıyma Bıçağı 31 cm, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. SürLaz Pizza Kıyma Zırh Bıçak Et Ezme Satırı Kıyma Bıçağı 31 cm %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


SürLaz Pizza Kıyma Zırh Bıçak Et Ezme Satırı Kıyma Bıçağı 31 cm Tanıtım Videosu İzle

SürLaz Pizza Kıyma Zırh Bıçak Et Ezme Satırı Kıyma Bıçağı 31 cm Tanıtım Videosu, SürLaz Pizza Kıyma Zırh Bıçak Et Ezme Satırı Kıyma Bıçağı 31 cm videosu izle, SürLaz Pizza Kıyma Zırh Bıçak Et Ezme Satırı Kıyma Bıçağı 31 cm Tanıtım Videosu İzle, SürLaz Pizza Kıyma Zırh Bıçak Et Ezme Satırı Kıyma Bıçağı 31 cm seyret, SürLaz Pizza Kıyma Zırh Bıçak Et Ezme Satırı Kıyma Bıçağı 31 cm HD izle, SürLaz Pizza Kıyma Zırh Bıçak Et Ezme Satırı Kıyma Bıçağı 31 cm inceleme


SürLaz Pizza Kıyma Zırh Bıçak Et Ezme Satırı Kıyma Bıçağı 31 cm Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan SürLaz Pizza Kıyma Zırh Bıçak Et Ezme Satırı Kıyma Bıçağı 31 cm özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

HandMade    Prime

Kalitenin Ve Güvenin Adresi


20 TL Değerin Masat Hediyemizdir.

 

 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİSürLaz Kıyma Pizza Bıçak Çelik Uzunluğu 26 cm Toplam Uzunluk 31cm Çelik Kalınlığı 2 

mmSürLaz Kıyma Bıçağı İle etleri, sebzeleri ve baharatları ince ince doğrayıp harmanlayabilir, en lezzetli köfteleri, Kebapları Hazırlayabilirsiniz.


  Özenle Bilenmiş ve Ultra Keskinleştirilmiş Ağız Yapısı

 %100 ORİJİNAL 

%100 YERLİ ÜRETİMDİR...

SAPINA KADAR ÇELİKTEN OLUŞMAKTADIR.

ÇELİK DÖVME 

KASAP VE MUTFAK SATIR SETİ


Soru Ve Önerileriniz İçin Lütfen Mesaj atın En Kısa Sürede Mesajlara Cevap verilecektir

 

DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

 

Kesinlikle! Buzlu etleri kesmeye ya da kırmaya çalışmayın

Bıçağınızı kullandıktan sonra bulaşık makinasında kesinlikle yıkamayın!

Bıçağınızı kullandıktan sonra ıslak bir süngerle elde yıkayıp kuru bir şekilde saklamalısınız.

Bıçakların yüksek sıcaklık altında ve ağır temizleyici kimyasallarla  yıkanmamasına özen göstermelisiniz. (Yüksek sıcaklık ve ağır temizlik kimyasalları ağızının ve sapının bozulmasına neden olur.)

Bıçağınızı kemik ya da benzeri sert yüzeylere vurmayın ya da kesmeye çalışmayın.

Bıçaklarınızın ağzı köreldiğinde mutlaka işinin ehli usta bıçak bileyiciler tarafından bilenmesi gerekmektedir. Alışılan büyük çark taşlarında yapılan bilemeler bıçağınızın yanmasına ve çeliğinin sertliğini yitirmesine sebep olmaktadır. Lütfen bilinçli ve tecrübeli bileyicileri tercih edin.

Bıçağınızın çabuk körelmesinin en büyük sebebi, kesim yaptığınız yüzeylerdir. Sert zeminler üzerinde kesim yapmamanızı öneriyoruz.(Taş beton zeminler, mermer zeminler, kalebodur zeminler v.s)

Kesim yüzeyi için TSE belgesine sahip polietilen kesim levhalarını kullanmanız hem bıçaklarınızın ömrünü uzatacak hemde en üst seviyede hijyen sağlayacaktır.

Bıçaklarınızı konserve açmak, vida açmak, sert yüzeyleri delmek için kesinlikle kullanmayınız. Bıçaklar gıda doğrama, soyma ve bunun gibi işler için en üst seviyede verim alabileceğiniz şekilde üretilmektedir. Üretim amacının dışında kullanmanız hem bıçağınızı kullanılmaz hale getirebilir hemde yaralanmanıza sebep olabilir.

 


 

ÜCRETSİZ KARGO     

SORUNSUZ ALIŞVERİŞ

Garanti süresi SürLaz Pizza Kıyma Zırh Bıçak Et Ezme Satırı Kıyma Bıçağı 31 cm için ne kadar?
SürLaz Pizza Kıyma Zırh Bıçak Et Ezme Satırı Kıyma Bıçağı 31 cm garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; SürLaz Pizza Kıyma Zırh Bıçak Et Ezme Satırı Kıyma Bıçağı 31 cm ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

SürLaz Pizza Kıyma Zırh Bıçak Et Ezme Satırı Kıyma Bıçağı 31 cm garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
SürLaz Pizza Kıyma Zırh Bıçak Et Ezme Satırı Kıyma Bıçağı 31 cmSürLaz Pizza Kıyma Zırh Bıçak Et Ezme Satırı Kıyma Bıçağı 31 cm Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için SürLaz Pizza Kıyma Zırh Bıçak Et Ezme Satırı Kıyma Bıçağı 31 cm orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

SürLaz Pizza Kıyma Zırh Bıçak Et Ezme Satırı Kıyma Bıçağı 31 cm Video

SürLaz Pizza Kıyma Zırh Bıçak Et Ezme Satırı Kıyma Bıçağı 31 cm Tanıtım Videosu, SürLaz Pizza Kıyma Zırh Bıçak Et Ezme Satırı Kıyma Bıçağı 31 cm videosu izle, SürLaz Pizza Kıyma Zırh Bıçak Et Ezme Satırı Kıyma Bıçağı 31 cm Tanıtım Videosu İzle, SürLaz Pizza Kıyma Zırh Bıçak Et Ezme Satırı Kıyma Bıçağı 31 cm seyret, SürLaz Pizza Kıyma Zırh Bıçak Et Ezme Satırı Kıyma Bıçağı 31 cm HD izle, SürLaz Pizza Kıyma Zırh Bıçak Et Ezme Satırı Kıyma Bıçağı 31 cm inceleme, SürLaz Pizza Kıyma Zırh Bıçak Et Ezme Satırı Kıyma Bıçağı 31 cm özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen SürLaz Pizza Kıyma Zırh Bıçak Et Ezme Satırı Kıyma Bıçağı 31 cm siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 221

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
SürLaz Pizza Kıyma Zırh Bıçak Et Ezme Satırı Kıyma Bıçağı 31 cm Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
ÇİĞ KÖFTE TEPSİSİ - 2 NUMARA - ÇELİK LEĞEN MOTİFLİ - 41 cm FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

76,42 TL

HEMEN AL