Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Sevimli Tavşan Tasarımlı Vidalı Sıçratmaz Fındık Kıracağı Asorti

5,87 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Sevimli Tavşan Tasarımlı Vidalı Sıçratmaz Fındık Kıracağı Asorti Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Sevimli Tavşan Tasarımlı Vidalı Sıçratmaz Fındık Kıracağı Asorti ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Sevimli Tavşan Tasarımlı Vidalı Sıçratmaz Fındık Kıracağı Asorti, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Sevimli Tavşan Tasarımlı Vidalı Sıçratmaz Fındık Kıracağı Asorti %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Sevimli Tavşan Tasarımlı Vidalı Sıçratmaz Fındık Kıracağı Asorti Tanıtım Videosu İzle

Sevimli Tavşan Tasarımlı Vidalı Sıçratmaz Fındık Kıracağı Asorti Tanıtım Videosu, Sevimli Tavşan Tasarımlı Vidalı Sıçratmaz Fındık Kıracağı Asorti videosu izle, Sevimli Tavşan Tasarımlı Vidalı Sıçratmaz Fındık Kıracağı Asorti Tanıtım Videosu İzle, Sevimli Tavşan Tasarımlı Vidalı Sıçratmaz Fındık Kıracağı Asorti seyret, Sevimli Tavşan Tasarımlı Vidalı Sıçratmaz Fındık Kıracağı Asorti HD izle, Sevimli Tavşan Tasarımlı Vidalı Sıçratmaz Fındık Kıracağı Asorti inceleme


Sevimli Tavşan Tasarımlı Vidalı Sıçratmaz Fındık Kıracağı Asorti Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Sevimli Tavşan Tasarımlı Vidalı Sıçratmaz Fındık Kıracağı Asorti özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Sevimli Tavşan Tasarımlı Vidalı Fındık  Kıracağı ile fındık kırmak artık çok zevkli hale gelecek. 

Her evde bulunması gereken Fındık Kıracağı ile fındık kırarken çok eğleneceğiniz bu ürüne sahip olmak sadece bir tık uzağınızda. 

Fazla güç kullanmanıza yada gereğinden fazla zaman harcamanıza gerek yok. 

Her boyda fındığı kolayca kırabilirsiniz. 

Sert plastikten imal edilmiştir. 

Kaliteli malzemesi ile uzun yıllar kullanabilirsiniz. 

Kullanımı pratiktir. 

Türk malıdır. 

Ürün Ölçüleri: 

Yükseklik: 7 cm. 

Genişlik: 4 cm.

En: 2,5 cm. 

STOKLARIMIZDA BULUNAN RENKLERDEN (asorti) KARIŞIK OLARAK GÖNDERİLECEKTİR. Renkler trend renklerden gönderilmektedir. Resimdeki renklerden farklı renklerde ürünler de üretildiği için gönderilebilmektedir. Renk tercihiniz varsa muhakkak satın alacağınız yer ile mesaj yoluyla irtibata geçmelisiniz.  

Garanti süresi Sevimli Tavşan Tasarımlı Vidalı Sıçratmaz Fındık Kıracağı Asorti için ne kadar?
Sevimli Tavşan Tasarımlı Vidalı Sıçratmaz Fındık Kıracağı Asorti garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Sevimli Tavşan Tasarımlı Vidalı Sıçratmaz Fındık Kıracağı Asorti ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Sevimli Tavşan Tasarımlı Vidalı Sıçratmaz Fındık Kıracağı Asorti garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Sevimli Tavşan Tasarımlı Vidalı Sıçratmaz Fındık Kıracağı AsortiSevimli Tavşan Tasarımlı Vidalı Sıçratmaz Fındık Kıracağı Asorti Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Sevimli Tavşan Tasarımlı Vidalı Sıçratmaz Fındık Kıracağı Asorti orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Sevimli Tavşan Tasarımlı Vidalı Sıçratmaz Fındık Kıracağı Asorti Video

Sevimli Tavşan Tasarımlı Vidalı Sıçratmaz Fındık Kıracağı Asorti Tanıtım Videosu, Sevimli Tavşan Tasarımlı Vidalı Sıçratmaz Fındık Kıracağı Asorti videosu izle, Sevimli Tavşan Tasarımlı Vidalı Sıçratmaz Fındık Kıracağı Asorti Tanıtım Videosu İzle, Sevimli Tavşan Tasarımlı Vidalı Sıçratmaz Fındık Kıracağı Asorti seyret, Sevimli Tavşan Tasarımlı Vidalı Sıçratmaz Fındık Kıracağı Asorti HD izle, Sevimli Tavşan Tasarımlı Vidalı Sıçratmaz Fındık Kıracağı Asorti inceleme, Sevimli Tavşan Tasarımlı Vidalı Sıçratmaz Fındık Kıracağı Asorti özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Sevimli Tavşan Tasarımlı Vidalı Sıçratmaz Fındık Kıracağı Asorti siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 79

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Sevimli Tavşan Tasarımlı Vidalı Sıçratmaz Fındık Kıracağı Asorti Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Hakiki Doğal Sari Akik Bileklik FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

119,00 TL

HEMEN AL