Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Paşabahçe Tuna Altın Dekor Su Takımı 8 Parça 6 Kişilik

339,92 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Paşabahçe Tuna Altın Dekor Su Takımı 8 Parça 6 Kişilik Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Paşabahçe Tuna Altın Dekor Su Takımı 8 Parça 6 Kişilik ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Paşabahçe Tuna Altın Dekor Su Takımı 8 Parça 6 Kişilik, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Paşabahçe Tuna Altın Dekor Su Takımı 8 Parça 6 Kişilik %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Paşabahçe Tuna Altın Dekor Su Takımı 8 Parça 6 Kişilik Tanıtım Videosu İzle

Paşabahçe Tuna Altın Dekor Su Takımı 8 Parça 6 Kişilik Tanıtım Videosu, Paşabahçe Tuna Altın Dekor Su Takımı 8 Parça 6 Kişilik videosu izle, Paşabahçe Tuna Altın Dekor Su Takımı 8 Parça 6 Kişilik Tanıtım Videosu İzle, Paşabahçe Tuna Altın Dekor Su Takımı 8 Parça 6 Kişilik seyret, Paşabahçe Tuna Altın Dekor Su Takımı 8 Parça 6 Kişilik HD izle, Paşabahçe Tuna Altın Dekor Su Takımı 8 Parça 6 Kişilik inceleme


Paşabahçe Tuna Altın Dekor Su Takımı 8 Parça 6 Kişilik Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Paşabahçe Tuna Altın Dekor Su Takımı 8 Parça 6 Kişilik özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Özel sunumlarınız için sofranızın göz alıcı parçalarından olacak

Ürünlerin sadesi Paşabahçe ürünü olup Abka Kristal tarafından dekorlanmıştır.

Siparişleriniz her türlü hasara karşı orijinal ambalajında ve özenle paketlenmektedir. Her şeye rağmen kargoda oluşabilecek hasarlar için ücretsiz parça yenileme garantimiz vardır.

Bu ürünün elde yıkanması tavsiye edilir.

Dekorda kullanılan malzemeler sağlığa zararlı maddeler içermez.Bu Ürün QUKASOFT Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Garanti süresi Paşabahçe Tuna Altın Dekor Su Takımı 8 Parça 6 Kişilik için ne kadar?
Paşabahçe Tuna Altın Dekor Su Takımı 8 Parça 6 Kişilik garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Paşabahçe Tuna Altın Dekor Su Takımı 8 Parça 6 Kişilik ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Paşabahçe Tuna Altın Dekor Su Takımı 8 Parça 6 Kişilik garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Paşabahçe Tuna Altın Dekor Su Takımı 8 Parça 6 KişilikPaşabahçe Tuna Altın Dekor Su Takımı 8 Parça 6 Kişilik Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Paşabahçe Tuna Altın Dekor Su Takımı 8 Parça 6 Kişilik orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Paşabahçe Tuna Altın Dekor Su Takımı 8 Parça 6 Kişilik Video

Paşabahçe Tuna Altın Dekor Su Takımı 8 Parça 6 Kişilik Tanıtım Videosu, Paşabahçe Tuna Altın Dekor Su Takımı 8 Parça 6 Kişilik videosu izle, Paşabahçe Tuna Altın Dekor Su Takımı 8 Parça 6 Kişilik Tanıtım Videosu İzle, Paşabahçe Tuna Altın Dekor Su Takımı 8 Parça 6 Kişilik seyret, Paşabahçe Tuna Altın Dekor Su Takımı 8 Parça 6 Kişilik HD izle, Paşabahçe Tuna Altın Dekor Su Takımı 8 Parça 6 Kişilik inceleme, Paşabahçe Tuna Altın Dekor Su Takımı 8 Parça 6 Kişilik özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Paşabahçe Tuna Altın Dekor Su Takımı 8 Parça 6 Kişilik siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 82

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Paşabahçe Tuna Altın Dekor Su Takımı 8 Parça 6 Kişilik Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Farmasi Zen Maskara 8 ML Siyah FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

27,97 TL

HEMEN AL