Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

PAŞABAHÇE LİNKA SU BARDAĞI 6 ADET

58,65 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
PAŞABAHÇE LİNKA SU BARDAĞI 6 ADET Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
PAŞABAHÇE LİNKA SU BARDAĞI 6 ADET ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! PAŞABAHÇE LİNKA SU BARDAĞI 6 ADET, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. PAŞABAHÇE LİNKA SU BARDAĞI 6 ADET %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


PAŞABAHÇE LİNKA SU BARDAĞI 6 ADET Tanıtım Videosu İzle

PAŞABAHÇE LİNKA SU BARDAĞI 6 ADET Tanıtım Videosu, PAŞABAHÇE LİNKA SU BARDAĞI 6 ADET videosu izle, PAŞABAHÇE LİNKA SU BARDAĞI 6 ADET Tanıtım Videosu İzle, PAŞABAHÇE LİNKA SU BARDAĞI 6 ADET seyret, PAŞABAHÇE LİNKA SU BARDAĞI 6 ADET HD izle, PAŞABAHÇE LİNKA SU BARDAĞI 6 ADET inceleme


PAŞABAHÇE LİNKA SU BARDAĞI 6 ADET Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan PAŞABAHÇE LİNKA SU BARDAĞI 6 ADET özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Paşabahçe Su / Meşrubat Bardağı 6 Adet

Hacim :240 cc 

Yükseklik:96 mm.

 

 Bu İlan 1co Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Garanti süresi PAŞABAHÇE LİNKA SU BARDAĞI 6 ADET için ne kadar?
PAŞABAHÇE LİNKA SU BARDAĞI 6 ADET garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; PAŞABAHÇE LİNKA SU BARDAĞI 6 ADET ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

PAŞABAHÇE LİNKA SU BARDAĞI 6 ADET garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
PAŞABAHÇE LİNKA SU BARDAĞI 6 ADETPAŞABAHÇE LİNKA SU BARDAĞI 6 ADET Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için PAŞABAHÇE LİNKA SU BARDAĞI 6 ADET orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

PAŞABAHÇE LİNKA SU BARDAĞI 6 ADET Video

PAŞABAHÇE LİNKA SU BARDAĞI 6 ADET Tanıtım Videosu, PAŞABAHÇE LİNKA SU BARDAĞI 6 ADET videosu izle, PAŞABAHÇE LİNKA SU BARDAĞI 6 ADET Tanıtım Videosu İzle, PAŞABAHÇE LİNKA SU BARDAĞI 6 ADET seyret, PAŞABAHÇE LİNKA SU BARDAĞI 6 ADET HD izle, PAŞABAHÇE LİNKA SU BARDAĞI 6 ADET inceleme, PAŞABAHÇE LİNKA SU BARDAĞI 6 ADET özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen PAŞABAHÇE LİNKA SU BARDAĞI 6 ADET siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 73

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
PAŞABAHÇE LİNKA SU BARDAĞI 6 ADET Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Profesyonel Katlanabilir Büyüteçli Ledli Makyaj Aynası FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

194,65 TL

HEMEN AL