Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Hisar Optima Burçak Kırmızı 6 Parça Çelik Tencere Seti

424,99 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Hisar Optima Burçak Kırmızı 6 Parça Çelik Tencere Seti Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Hisar Optima Burçak Kırmızı 6 Parça Çelik Tencere Seti ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Hisar Optima Burçak Kırmızı 6 Parça Çelik Tencere Seti, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Hisar Optima Burçak Kırmızı 6 Parça Çelik Tencere Seti %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Hisar Optima Burçak Kırmızı 6 Parça Çelik Tencere Seti Tanıtım Videosu İzle

Hisar Optima Burçak Kırmızı 6 Parça Çelik Tencere Seti Tanıtım Videosu, Hisar Optima Burçak Kırmızı 6 Parça Çelik Tencere Seti videosu izle, Hisar Optima Burçak Kırmızı 6 Parça Çelik Tencere Seti Tanıtım Videosu İzle, Hisar Optima Burçak Kırmızı 6 Parça Çelik Tencere Seti seyret, Hisar Optima Burçak Kırmızı 6 Parça Çelik Tencere Seti HD izle, Hisar Optima Burçak Kırmızı 6 Parça Çelik Tencere Seti inceleme


Hisar Optima Burçak Kırmızı 6 Parça Çelik Tencere Seti Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Hisar Optima Burçak Kırmızı 6 Parça Çelik Tencere Seti özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Hisar Tencere ve Tava Genel Özellikler

304 Paslanmaz Çelik 18/10 Krom Nikel Parlaklığını koruyan özenle polisajlanmış dış yüzeyler.

Yüksek ısı iletkenliği sağlayan enerji tasarruflu THERMAL TRANSTECH taban.

Paslanmaz çelik kulp, cam kapaklar

Gaz, İndüksiyon, Elektrik ve Seramik ocaklarda kullanılabilir. Fırın kullanımına uygundur.

Bulaşık makinesinde yıkanabilir, üretim hatalarına karşı 2 Yıl Garantilidir.

Tencere Set İçeriği
1 Adet 18 cm Derin Tencere
1 Adet 22 cm Derin Tencere
1 Adet 24 cm Basık Tencere

Garanti süresi Hisar Optima Burçak Kırmızı 6 Parça Çelik Tencere Seti için ne kadar?
Hisar Optima Burçak Kırmızı 6 Parça Çelik Tencere Seti garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Hisar Optima Burçak Kırmızı 6 Parça Çelik Tencere Seti ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Hisar Optima Burçak Kırmızı 6 Parça Çelik Tencere Seti garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Hisar Optima Burçak Kırmızı 6 Parça Çelik Tencere SetiHisar Optima Burçak Kırmızı 6 Parça Çelik Tencere Seti Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Hisar Optima Burçak Kırmızı 6 Parça Çelik Tencere Seti orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Hisar Optima Burçak Kırmızı 6 Parça Çelik Tencere Seti Video

Hisar Optima Burçak Kırmızı 6 Parça Çelik Tencere Seti Tanıtım Videosu, Hisar Optima Burçak Kırmızı 6 Parça Çelik Tencere Seti videosu izle, Hisar Optima Burçak Kırmızı 6 Parça Çelik Tencere Seti Tanıtım Videosu İzle, Hisar Optima Burçak Kırmızı 6 Parça Çelik Tencere Seti seyret, Hisar Optima Burçak Kırmızı 6 Parça Çelik Tencere Seti HD izle, Hisar Optima Burçak Kırmızı 6 Parça Çelik Tencere Seti inceleme, Hisar Optima Burçak Kırmızı 6 Parça Çelik Tencere Seti özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Hisar Optima Burçak Kırmızı 6 Parça Çelik Tencere Seti siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 472

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Hisar Optima Burçak Kırmızı 6 Parça Çelik Tencere Seti Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Walkway Akra Lacivert Erkek Spor Ayakkabı FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

245,65 TL

HEMEN AL