Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Metal Ceviz Kıracağı Kırma Aleti Fındık Kıracağı Kırma Aleti

44,52 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Metal Ceviz Kıracağı Kırma Aleti Fındık Kıracağı Kırma Aleti Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Metal Ceviz Kıracağı Kırma Aleti Fındık Kıracağı Kırma Aleti ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Metal Ceviz Kıracağı Kırma Aleti Fındık Kıracağı Kırma Aleti, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Metal Ceviz Kıracağı Kırma Aleti Fındık Kıracağı Kırma Aleti %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Metal Ceviz Kıracağı Kırma Aleti Fındık Kıracağı Kırma Aleti Tanıtım Videosu İzle

Metal Ceviz Kıracağı Kırma Aleti Fındık Kıracağı Kırma Aleti Tanıtım Videosu, Metal Ceviz Kıracağı Kırma Aleti Fındık Kıracağı Kırma Aleti videosu izle, Metal Ceviz Kıracağı Kırma Aleti Fındık Kıracağı Kırma Aleti Tanıtım Videosu İzle, Metal Ceviz Kıracağı Kırma Aleti Fındık Kıracağı Kırma Aleti seyret, Metal Ceviz Kıracağı Kırma Aleti Fındık Kıracağı Kırma Aleti HD izle, Metal Ceviz Kıracağı Kırma Aleti Fındık Kıracağı Kırma Aleti inceleme


Metal Ceviz Kıracağı Kırma Aleti Fındık Kıracağı Kırma Aleti Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Metal Ceviz Kıracağı Kırma Aleti Fındık Kıracağı Kırma Aleti özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Metal Ceviz Kıracağı Kırma Aleti Fındık Kıracağı Kırma Aleti

Ayıklanmış ceviz ve fındıklarda koruyucu kimyasallar kullanılarak kullanım ömrü uzatılmaktadır.Bu nedenle kırılmamış ceviz ve fındık alarak tamamen doğal ve taze besin tüketebilirsiniz. 

Yeni Tip Ceviz ve Fındık Kıracağı az bir güç kullanımı ile kolayca ceviz ve fındık kabuğunu kırar. Metal, ergonomik ve lüks dizaynı ile bu alet mutfaktaki en büyük yardımcılarınızdan biri olacak! 

Ürün Özellikleri: 

Kullanışlı ve pratik bir alettir. 

Cevizi ve fındığı parçalamaz düzgünce ayıklar. 

Metalden imal edilmiştir. 

Paket İçeriği: 

1 adet Yeni Tip Ceviz ve Fındık Kıracağı. 

STOKLARIMIZDA BULUNAN RENKLERDEN KARIŞIK OLARAK GÖNDERİLECEKTİR. Bu İlan 1co Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Garanti süresi Metal Ceviz Kıracağı Kırma Aleti Fındık Kıracağı Kırma Aleti için ne kadar?
Metal Ceviz Kıracağı Kırma Aleti Fındık Kıracağı Kırma Aleti garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Metal Ceviz Kıracağı Kırma Aleti Fındık Kıracağı Kırma Aleti ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Metal Ceviz Kıracağı Kırma Aleti Fındık Kıracağı Kırma Aleti garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Metal Ceviz Kıracağı Kırma Aleti Fındık Kıracağı Kırma AletiMetal Ceviz Kıracağı Kırma Aleti Fındık Kıracağı Kırma Aleti Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Metal Ceviz Kıracağı Kırma Aleti Fındık Kıracağı Kırma Aleti orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Metal Ceviz Kıracağı Kırma Aleti Fındık Kıracağı Kırma Aleti Video

Metal Ceviz Kıracağı Kırma Aleti Fındık Kıracağı Kırma Aleti Tanıtım Videosu, Metal Ceviz Kıracağı Kırma Aleti Fındık Kıracağı Kırma Aleti videosu izle, Metal Ceviz Kıracağı Kırma Aleti Fındık Kıracağı Kırma Aleti Tanıtım Videosu İzle, Metal Ceviz Kıracağı Kırma Aleti Fındık Kıracağı Kırma Aleti seyret, Metal Ceviz Kıracağı Kırma Aleti Fındık Kıracağı Kırma Aleti HD izle, Metal Ceviz Kıracağı Kırma Aleti Fındık Kıracağı Kırma Aleti inceleme, Metal Ceviz Kıracağı Kırma Aleti Fındık Kıracağı Kırma Aleti özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Metal Ceviz Kıracağı Kırma Aleti Fındık Kıracağı Kırma Aleti siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 137

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Metal Ceviz Kıracağı Kırma Aleti Fındık Kıracağı Kırma Aleti Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Clove Çalışma Masası Firuze FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

781,15 TL

HEMEN AL