Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Taç Titan Granit Tava 22cm

85,31 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Taç Titan Granit Tava 22cm Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Taç Titan Granit Tava 22cm ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Taç Titan Granit Tava 22cm, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Taç Titan Granit Tava 22cm %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Taç Titan Granit Tava 22cm Tanıtım Videosu İzle

Taç Titan Granit Tava 22cm Tanıtım Videosu, Taç Titan Granit Tava 22cm videosu izle, Taç Titan Granit Tava 22cm Tanıtım Videosu İzle, Taç Titan Granit Tava 22cm seyret, Taç Titan Granit Tava 22cm HD izle, Taç Titan Granit Tava 22cm inceleme


Taç Titan Granit Tava 22cm Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Taç Titan Granit Tava 22cm özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Besinleri Eşit Şekilde Pişiren; Taç Titan Granit Tava 22cm

Her alanda yapılan gelişmeler tencere ve tavaların daha sağlıklı kullanılmasına da yansıdı. Önceleri dünya mutfaklarının misafiri olan granit e fektli tavalar artık ülkemizde de yaygın biçimde kullanılıyor. Yemeklerin daha sağlıklı pişmesini sağlayan granit, eşit ısı dağılımı ve ısıyı tava içerisinde uzun süre tutma özelliğiyle de dikkat çekiyor. Üretiminde kullanılan doğal malzemeler sayesinde kimyasal malzeme içermeyen Taç Tava 22cm , besinlerin en sağlıklı biçimde pişmesini sağlayarak mutfaklardaki yerini sağlamlaştırdı.

Bu İlan 1co Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Garanti süresi Taç Titan Granit Tava 22cm için ne kadar?
Taç Titan Granit Tava 22cm garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Taç Titan Granit Tava 22cm ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Taç Titan Granit Tava 22cm garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Taç Titan Granit Tava 22cmTaç Titan Granit Tava 22cm Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Taç Titan Granit Tava 22cm orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Taç Titan Granit Tava 22cm Video

Taç Titan Granit Tava 22cm Tanıtım Videosu, Taç Titan Granit Tava 22cm videosu izle, Taç Titan Granit Tava 22cm Tanıtım Videosu İzle, Taç Titan Granit Tava 22cm seyret, Taç Titan Granit Tava 22cm HD izle, Taç Titan Granit Tava 22cm inceleme, Taç Titan Granit Tava 22cm özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Taç Titan Granit Tava 22cm siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 83

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Taç Titan Granit Tava 22cm Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Bebeneo Emzik Biberon Diş Kaşıyıcı Yenidoğan Eko Pembe Bebek Seti FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

220,15 TL

HEMEN AL