Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Cuppin Çift Cidarlı Çift Camlı Bira Bardağı 2'li Set

212,46 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Cuppin Çift Cidarlı Çift Camlı Bira Bardağı 2'li Set Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Cuppin Çift Cidarlı Çift Camlı Bira Bardağı 2'li Set ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Cuppin Çift Cidarlı Çift Camlı Bira Bardağı 2'li Set, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Cuppin Çift Cidarlı Çift Camlı Bira Bardağı 2'li Set %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Cuppin Çift Cidarlı Çift Camlı Bira Bardağı 2'li Set Tanıtım Videosu İzle

Cuppin Çift Cidarlı Çift Camlı Bira Bardağı 2'li Set Tanıtım Videosu, Cuppin Çift Cidarlı Çift Camlı Bira Bardağı 2'li Set videosu izle, Cuppin Çift Cidarlı Çift Camlı Bira Bardağı 2'li Set Tanıtım Videosu İzle, Cuppin Çift Cidarlı Çift Camlı Bira Bardağı 2'li Set seyret, Cuppin Çift Cidarlı Çift Camlı Bira Bardağı 2'li Set HD izle, Cuppin Çift Cidarlı Çift Camlı Bira Bardağı 2'li Set inceleme


Cuppin Çift Cidarlı Çift Camlı Bira Bardağı 2'li Set Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Cuppin Çift Cidarlı Çift Camlı Bira Bardağı 2'li Set özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

ÇİFT CİDARLI ÇİFT CAMLI BİRA BARDAĞI
2'Lİ SET 350 ML


Isı Yalıtımlı Borosilikat Camdan Üretilmiştir

İçeceklerinizin daha uzun süre sıcak & soğuk kalmasını sağlar

Çift camlı yapısı sayesinde el yakmaz

Şık ve zarif tasarım

Bira Bardağı 350 ml x 2

Bir Kutuda 2 Adet Bardak Bulunmaktadır

Bulaşık Makinesinde Yıkayabilirsiniz

Mikrodalga Fırına Uygun Değildir

Isı Şoklarına ve Darbelere Dayanıklı Borosilikat Malzeme

El İşçiliği İle Üretilmiştir

Garanti süresi Cuppin Çift Cidarlı Çift Camlı Bira Bardağı 2'li Set için ne kadar?
Cuppin Çift Cidarlı Çift Camlı Bira Bardağı 2'li Set garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Cuppin Çift Cidarlı Çift Camlı Bira Bardağı 2'li Set ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Cuppin Çift Cidarlı Çift Camlı Bira Bardağı 2'li Set garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Cuppin Çift Cidarlı Çift Camlı Bira Bardağı 2'li SetCuppin Çift Cidarlı Çift Camlı Bira Bardağı 2'li Set Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Cuppin Çift Cidarlı Çift Camlı Bira Bardağı 2'li Set orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Cuppin Çift Cidarlı Çift Camlı Bira Bardağı 2'li Set Video

Cuppin Çift Cidarlı Çift Camlı Bira Bardağı 2'li Set Tanıtım Videosu, Cuppin Çift Cidarlı Çift Camlı Bira Bardağı 2'li Set videosu izle, Cuppin Çift Cidarlı Çift Camlı Bira Bardağı 2'li Set Tanıtım Videosu İzle, Cuppin Çift Cidarlı Çift Camlı Bira Bardağı 2'li Set seyret, Cuppin Çift Cidarlı Çift Camlı Bira Bardağı 2'li Set HD izle, Cuppin Çift Cidarlı Çift Camlı Bira Bardağı 2'li Set inceleme, Cuppin Çift Cidarlı Çift Camlı Bira Bardağı 2'li Set özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Cuppin Çift Cidarlı Çift Camlı Bira Bardağı 2'li Set siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 97

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Cuppin Çift Cidarlı Çift Camlı Bira Bardağı 2'li Set Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Raymond Joes 255G Ukulele Askısı Kancalı -Yeşil FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

61,69 TL

HEMEN AL