Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Pratik Mantı Kalıbı 40 Cm. Mantımatik Hamur Kesme Aparatı

33,92 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Pratik Mantı Kalıbı 40 Cm. Mantımatik Hamur Kesme Aparatı Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Pratik Mantı Kalıbı 40 Cm. Mantımatik Hamur Kesme Aparatı ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Pratik Mantı Kalıbı 40 Cm. Mantımatik Hamur Kesme Aparatı, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Pratik Mantı Kalıbı 40 Cm. Mantımatik Hamur Kesme Aparatı %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Pratik Mantı Kalıbı 40 Cm. Mantımatik Hamur Kesme Aparatı Tanıtım Videosu İzle

Pratik Mantı Kalıbı 40 Cm. Mantımatik Hamur Kesme Aparatı Tanıtım Videosu, Pratik Mantı Kalıbı 40 Cm. Mantımatik Hamur Kesme Aparatı videosu izle, Pratik Mantı Kalıbı 40 Cm. Mantımatik Hamur Kesme Aparatı Tanıtım Videosu İzle, Pratik Mantı Kalıbı 40 Cm. Mantımatik Hamur Kesme Aparatı seyret, Pratik Mantı Kalıbı 40 Cm. Mantımatik Hamur Kesme Aparatı HD izle, Pratik Mantı Kalıbı 40 Cm. Mantımatik Hamur Kesme Aparatı inceleme


Pratik Mantı Kalıbı 40 Cm. Mantımatik Hamur Kesme Aparatı Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Pratik Mantı Kalıbı 40 Cm. Mantımatik Hamur Kesme Aparatı özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Zahmetsizce ve hızlıca mantı yapabilmenize olanak tanıyan XL Mantı Kalıbı

Hayatı kolaylaştıran mutfak ekipmanları içerisinde yer alıyor.

Geniş ölçüler ve 40 cm çap ile gelen ürün, 200’e yakın mantıyı tek seferde ve kolayca hazırlayabilmenizi sağlıyor.

Mantı yapmak için ince açılan mantı hamurunu kesme kalıbının üzerine yerleştirmek, iç malzemeyi eklemek ve son olarak üst hamuru sererek merdane ya da oklava ile kalıbın üzerinden geçmek yeterli oluyor.

Hazır mantı yapmak için tasarlanan XL Mantı Kalıbı, dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar boyunca kullanılabiliyor.Bu İlan 1co Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Garanti süresi Pratik Mantı Kalıbı 40 Cm. Mantımatik Hamur Kesme Aparatı için ne kadar?
Pratik Mantı Kalıbı 40 Cm. Mantımatik Hamur Kesme Aparatı garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Pratik Mantı Kalıbı 40 Cm. Mantımatik Hamur Kesme Aparatı ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Pratik Mantı Kalıbı 40 Cm. Mantımatik Hamur Kesme Aparatı garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Pratik Mantı Kalıbı 40 Cm. Mantımatik Hamur Kesme AparatıPratik Mantı Kalıbı 40 Cm. Mantımatik Hamur Kesme Aparatı Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Pratik Mantı Kalıbı 40 Cm. Mantımatik Hamur Kesme Aparatı orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Pratik Mantı Kalıbı 40 Cm. Mantımatik Hamur Kesme Aparatı Video

Pratik Mantı Kalıbı 40 Cm. Mantımatik Hamur Kesme Aparatı Tanıtım Videosu, Pratik Mantı Kalıbı 40 Cm. Mantımatik Hamur Kesme Aparatı videosu izle, Pratik Mantı Kalıbı 40 Cm. Mantımatik Hamur Kesme Aparatı Tanıtım Videosu İzle, Pratik Mantı Kalıbı 40 Cm. Mantımatik Hamur Kesme Aparatı seyret, Pratik Mantı Kalıbı 40 Cm. Mantımatik Hamur Kesme Aparatı HD izle, Pratik Mantı Kalıbı 40 Cm. Mantımatik Hamur Kesme Aparatı inceleme, Pratik Mantı Kalıbı 40 Cm. Mantımatik Hamur Kesme Aparatı özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Pratik Mantı Kalıbı 40 Cm. Mantımatik Hamur Kesme Aparatı siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 298

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Pratik Mantı Kalıbı 40 Cm. Mantımatik Hamur Kesme Aparatı Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Birolgaye Lohusa Terlik Taç Takımı Incili FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

110,49 TL

HEMEN AL