Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Pm Leonardo Cenova Sade 84 Parça Çatal Bıçak Takımı

892,08 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Pm Leonardo Cenova Sade 84 Parça Çatal Bıçak Takımı Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Pm Leonardo Cenova Sade 84 Parça Çatal Bıçak Takımı ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Pm Leonardo Cenova Sade 84 Parça Çatal Bıçak Takımı, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Pm Leonardo Cenova Sade 84 Parça Çatal Bıçak Takımı %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Pm Leonardo Cenova Sade 84 Parça Çatal Bıçak Takımı Tanıtım Videosu İzle

Pm Leonardo Cenova Sade 84 Parça Çatal Bıçak Takımı Tanıtım Videosu, Pm Leonardo Cenova Sade 84 Parça Çatal Bıçak Takımı videosu izle, Pm Leonardo Cenova Sade 84 Parça Çatal Bıçak Takımı Tanıtım Videosu İzle, Pm Leonardo Cenova Sade 84 Parça Çatal Bıçak Takımı seyret, Pm Leonardo Cenova Sade 84 Parça Çatal Bıçak Takımı HD izle, Pm Leonardo Cenova Sade 84 Parça Çatal Bıçak Takımı inceleme


Pm Leonardo Cenova Sade 84 Parça Çatal Bıçak Takımı Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Pm Leonardo Cenova Sade 84 Parça Çatal Bıçak Takımı özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar


Çatal Bıçak Takımımız;

12 adet Yemek Kaşığı, 
12 adet Yemek Çatalı, 
12 Adet Yemek Bıçağı, 
12 Adet Tatlı Kaşığı, 
12 Adet Tatlı Çatalı, 
12 Adet Tatlı Bıçağı, 
12 Adet Çay Kaşığı, Ürün Kullanımı:
-
Bulaşık Makinasında Yıkanabilir.
Yıkama sonrası yumuşak bezle kurulama tavsiye edilir.
Garanti süresi Pm Leonardo Cenova Sade 84 Parça Çatal Bıçak Takımı için ne kadar?
Pm Leonardo Cenova Sade 84 Parça Çatal Bıçak Takımı garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Pm Leonardo Cenova Sade 84 Parça Çatal Bıçak Takımı ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Pm Leonardo Cenova Sade 84 Parça Çatal Bıçak Takımı garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Pm Leonardo Cenova Sade 84 Parça Çatal Bıçak TakımıPm Leonardo Cenova Sade 84 Parça Çatal Bıçak Takımı Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Pm Leonardo Cenova Sade 84 Parça Çatal Bıçak Takımı orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Pm Leonardo Cenova Sade 84 Parça Çatal Bıçak Takımı Video

Pm Leonardo Cenova Sade 84 Parça Çatal Bıçak Takımı Tanıtım Videosu, Pm Leonardo Cenova Sade 84 Parça Çatal Bıçak Takımı videosu izle, Pm Leonardo Cenova Sade 84 Parça Çatal Bıçak Takımı Tanıtım Videosu İzle, Pm Leonardo Cenova Sade 84 Parça Çatal Bıçak Takımı seyret, Pm Leonardo Cenova Sade 84 Parça Çatal Bıçak Takımı HD izle, Pm Leonardo Cenova Sade 84 Parça Çatal Bıçak Takımı inceleme, Pm Leonardo Cenova Sade 84 Parça Çatal Bıçak Takımı özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Pm Leonardo Cenova Sade 84 Parça Çatal Bıçak Takımı siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 85

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Pm Leonardo Cenova Sade 84 Parça Çatal Bıçak Takımı Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Dell OptiPlex 5090MT N213O5090MT-UBU22 i7-10700 16 GB 512 GB SSD Free Dos Masaüstü Bilgisayar FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

13.137,59 TL

HEMEN AL