Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

EWs Akrilik Krem Salatamatik

27,67 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
EWs Akrilik Krem Salatamatik Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
EWs Akrilik Krem Salatamatik ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! EWs Akrilik Krem Salatamatik, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. EWs Akrilik Krem Salatamatik %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


EWs Akrilik Krem Salatamatik Tanıtım Videosu İzle

EWs Akrilik Krem Salatamatik Tanıtım Videosu, EWs Akrilik Krem Salatamatik videosu izle, EWs Akrilik Krem Salatamatik Tanıtım Videosu İzle, EWs Akrilik Krem Salatamatik seyret, EWs Akrilik Krem Salatamatik HD izle, EWs Akrilik Krem Salatamatik inceleme


EWs Akrilik Krem Salatamatik Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan EWs Akrilik Krem Salatamatik özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Basit ama muhteşem bir icat: EWs Krem Renk Akrilik Salatamatik! Salata yemeyi çok seven ama sebze ve meyveleri kesme aşamasında zorlananlar için artık yeni bir devir başlıyor. Salata malzemelerini bu salatamatik içerisinde hem yıkayıp hem de kolayca doğrayabilirsiniz. 

Salata Malzemelerinizi Yıkarken Süzgeç Görevi 

Aynı kap içinde salatalarınızı hem yıkayıp hem doğrayabilirsiniz. Delikli yapısı sayesinde salata malzemelerinizi yıkarken su alttan akıp gidecek. Bu sayede yıkama işlemini kolayca gerçekleştirebileceksiniz. 

Salata Kesmede Bir Devrim

Salata kesme işlemi artık gözünüzü korkutmasın. Bir süzgeçli kap içinde sebze ve meyvelerinizi yıkadıktan sonra bir kesme tahtasında salatanızı kesip başka bir kap içinde de karıştırma devri sona eriyor. Artık salata yaparken bu kadar çok malzeme kullanmak zorunda değilsiniz.  

EWs Krem Renk Akrilik Salatamatik içinde sebze ve meyvelerinizi yıkadıktan sonra bütün salata malzemeleriniz içindeyken salatamatiği ters çevirin. Özel olarak tasarlanmış deliklerden bıçağınızı yukarıdan aşağıya kadar getirin. İşte bütün sebze ve meyveler kesildi ve salata olmaya hazır!  

Akrilik Malzeme Kalitesi 

Bu pratik yöntemden faydalanırken plastiğe maruz kalarak sağlığınızdan ödün vermek zorunda değilsiniz. EWs Krem Renk Akrilik Salatamatik yapımında kullanılan akrilik anti-bakteriyel bir malzemedir. Bu sayede üzerinde hiçbir şekilde bakteri ve mikrop barınmaz. Bu nedenle salata malzemelerinizi salatamatik içerisinde yıkarken malzemeler üzerindeki bakteriler su ile birlikte akıp gidecek ve salatamatik üstünde kalmayacaktır.  

Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir 

Depa güvencesiyle üretilen ve %100 yerli üretim olan bu salatamatik bulaşık makinesinde de yıkanabilmesi özelliğiyle pratikliği en üst noktalara taşıyor! 

Özellikler ;

 • Akrilikten üretilmiştir.
 • Salata servislerinizde sizlere kolaylık ve pratiklik sağlar.
 • Yaralanma olasılığınızı en aza indirir.
 • Bulaşık makinesine girebilir.
 • Mikrop ve koku barındırmaz.
 • Depa Markasıyla %100 Yerli Üretimdir.

Ölçüler ;

 • En : 16,2
 • Boy : 20,4
 • Yükseklik : 11,9
   


Bu İlan 1co Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Garanti süresi EWs Akrilik Krem Salatamatik için ne kadar?
EWs Akrilik Krem Salatamatik garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; EWs Akrilik Krem Salatamatik ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

EWs Akrilik Krem Salatamatik garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
EWs Akrilik Krem SalatamatikEWs Akrilik Krem Salatamatik Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için EWs Akrilik Krem Salatamatik orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

EWs Akrilik Krem Salatamatik Video

EWs Akrilik Krem Salatamatik Tanıtım Videosu, EWs Akrilik Krem Salatamatik videosu izle, EWs Akrilik Krem Salatamatik Tanıtım Videosu İzle, EWs Akrilik Krem Salatamatik seyret, EWs Akrilik Krem Salatamatik HD izle, EWs Akrilik Krem Salatamatik inceleme, EWs Akrilik Krem Salatamatik özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen EWs Akrilik Krem Salatamatik siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 81

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
EWs Akrilik Krem Salatamatik Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Salcano NG750 MD 27.5" Jant 46 CM Kadro 21 Vites Dağ Bisikleti FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

4.040,90 TL

HEMEN AL