Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Silikon Dikdörtgen Borcam Kapağı

16,14 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Silikon Dikdörtgen Borcam Kapağı Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Silikon Dikdörtgen Borcam Kapağı ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Silikon Dikdörtgen Borcam Kapağı, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Silikon Dikdörtgen Borcam Kapağı %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Silikon Dikdörtgen Borcam Kapağı Tanıtım Videosu İzle

Silikon Dikdörtgen Borcam Kapağı Tanıtım Videosu, Silikon Dikdörtgen Borcam Kapağı videosu izle, Silikon Dikdörtgen Borcam Kapağı Tanıtım Videosu İzle, Silikon Dikdörtgen Borcam Kapağı seyret, Silikon Dikdörtgen Borcam Kapağı HD izle, Silikon Dikdörtgen Borcam Kapağı inceleme


Silikon Dikdörtgen Borcam Kapağı Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Silikon Dikdörtgen Borcam Kapağı özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

  • Malzeme: Silikon Renk: Beyaz Boyut: 40x27 cm
Garanti süresi Silikon Dikdörtgen Borcam Kapağı için ne kadar?
Silikon Dikdörtgen Borcam Kapağı garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Silikon Dikdörtgen Borcam Kapağı ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Silikon Dikdörtgen Borcam Kapağı garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Silikon Dikdörtgen Borcam KapağıSilikon Dikdörtgen Borcam Kapağı Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Silikon Dikdörtgen Borcam Kapağı orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Silikon Dikdörtgen Borcam Kapağı Video

Silikon Dikdörtgen Borcam Kapağı Tanıtım Videosu, Silikon Dikdörtgen Borcam Kapağı videosu izle, Silikon Dikdörtgen Borcam Kapağı Tanıtım Videosu İzle, Silikon Dikdörtgen Borcam Kapağı seyret, Silikon Dikdörtgen Borcam Kapağı HD izle, Silikon Dikdörtgen Borcam Kapağı inceleme, Silikon Dikdörtgen Borcam Kapağı özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Silikon Dikdörtgen Borcam Kapağı siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 75

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Silikon Dikdörtgen Borcam Kapağı Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
SUNNYBABY SB-06 MARBLE OTO KOLTUĞU PMB+YŞL+MAVİ+GRI FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

424,15 TL

HEMEN AL