Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Tefal Titanyum 2X EasyChef İndüksiyon Tabanlı 22/28 cm Tava Seti

683,51 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Tefal Titanyum 2X EasyChef İndüksiyon Tabanlı 22/28 cm Tava Seti Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Tefal Titanyum 2X EasyChef İndüksiyon Tabanlı 22/28 cm Tava Seti ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Tefal Titanyum 2X EasyChef İndüksiyon Tabanlı 22/28 cm Tava Seti, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Tefal Titanyum 2X EasyChef İndüksiyon Tabanlı 22/28 cm Tava Seti %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Tefal Titanyum 2X EasyChef İndüksiyon Tabanlı 22/28 cm Tava Seti Tanıtım Videosu İzle

Tefal Titanyum 2X EasyChef İndüksiyon Tabanlı 22/28 cm Tava Seti Tanıtım Videosu, Tefal Titanyum 2X EasyChef İndüksiyon Tabanlı 22/28 cm Tava Seti videosu izle, Tefal Titanyum 2X EasyChef İndüksiyon Tabanlı 22/28 cm Tava Seti Tanıtım Videosu İzle, Tefal Titanyum 2X EasyChef İndüksiyon Tabanlı 22/28 cm Tava Seti seyret, Tefal Titanyum 2X EasyChef İndüksiyon Tabanlı 22/28 cm Tava Seti HD izle, Tefal Titanyum 2X EasyChef İndüksiyon Tabanlı 22/28 cm Tava Seti inceleme


Tefal Titanyum 2X EasyChef İndüksiyon Tabanlı 22/28 cm Tava Seti Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Tefal Titanyum 2X EasyChef İndüksiyon Tabanlı 22/28 cm Tava Seti özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Tefal Titanyum 2X EasyChef İndüksiyon Tabanlı 22/28 cm Tava Seti - 2100119306

Tefal Titanyum 2X EasyChef İndüksiyon Tabanlı 22/28 cm Tava Seti

Tefal Easy Chef serisiyle ağır, zor temizlenen, kullanımı zor tava ve tencerelerinize verda edin. Ekstra dayanıklı yapışmaz kaplaması sayesinde günlük kullanıma uygun, zorlayıcı tariflerde yanınızda olacak Easy Chef serisiyle rahatlıkla sağlıklı ve lezzetli yemekler hazırlayabilirsiniz. Tefal'in bir çok inovasyonun bir araya geldiği bu seride Thermo-Fusion™ indüksiyon taban sayesinde hızlı ve homojen pişirmeyi deneyimler, Thermo-Signal™ teknolojisiyle de yemeğinizi pişirmeye doğru zamanda başlar, besinlerin kıvamını ve lezzetini korursunuz. Bu sayede Easy Chef serisi günlük pişirme deneyiminizi keyifle gerçekleştirmenizi sağlar!  

  • Titanyumla güçlendirilmiş özel kaplama Tefal'in standart kaplamalarına göre iki kadar daha dayanıklıdır.
  • 0% PFOA, 0% kurşun, 0% kadmiyum* * Gıda temas regülasyonlarının gerektiği testlerden daha katı kontroller. Uygulanan regülasyonlarla uyumlu olarak PFOA içermemektedir. Kurşun ve kadmiyum içermemektedir ( Pb ve Cd içermemektedir) demek kaplamaların içine Pb ve Cd eklenmediği anlamına gelir. 0.005mg/kg seviyesinde bir geçiş yoktur.
  • THERMO-SIGNAL™teknolojisi mükemmel kıvam, lezzet ve mühürleme için pişirmeye başlama zamanını gösterir.
  • Thermo-Fusion™ indüksiyon tabanı sayesinde Tefal'iniz size hızlı ve optimum ısı dağılımı sağlar.
  •  İndüksiyon dahil tüm ocaklarla uyumludur
  • Günlük ihtiyaçlarınızı karşılarken aynı zamanda yapışmaz kaplaması sayesinde kolay temizlik imkanı sunar.
  • Rahat tutuş sayesinde konforlu kullanım sunar.
Garanti süresi Tefal Titanyum 2X EasyChef İndüksiyon Tabanlı 22/28 cm Tava Seti için ne kadar?
Tefal Titanyum 2X EasyChef İndüksiyon Tabanlı 22/28 cm Tava Seti garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Tefal Titanyum 2X EasyChef İndüksiyon Tabanlı 22/28 cm Tava Seti ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Tefal Titanyum 2X EasyChef İndüksiyon Tabanlı 22/28 cm Tava Seti garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Tefal Titanyum 2X EasyChef İndüksiyon Tabanlı 22/28 cm Tava SetiTefal Titanyum 2X EasyChef İndüksiyon Tabanlı 22/28 cm Tava Seti Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Tefal Titanyum 2X EasyChef İndüksiyon Tabanlı 22/28 cm Tava Seti orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Tefal Titanyum 2X EasyChef İndüksiyon Tabanlı 22/28 cm Tava Seti Video

Tefal Titanyum 2X EasyChef İndüksiyon Tabanlı 22/28 cm Tava Seti Tanıtım Videosu, Tefal Titanyum 2X EasyChef İndüksiyon Tabanlı 22/28 cm Tava Seti videosu izle, Tefal Titanyum 2X EasyChef İndüksiyon Tabanlı 22/28 cm Tava Seti Tanıtım Videosu İzle, Tefal Titanyum 2X EasyChef İndüksiyon Tabanlı 22/28 cm Tava Seti seyret, Tefal Titanyum 2X EasyChef İndüksiyon Tabanlı 22/28 cm Tava Seti HD izle, Tefal Titanyum 2X EasyChef İndüksiyon Tabanlı 22/28 cm Tava Seti inceleme, Tefal Titanyum 2X EasyChef İndüksiyon Tabanlı 22/28 cm Tava Seti özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Tefal Titanyum 2X EasyChef İndüksiyon Tabanlı 22/28 cm Tava Seti siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 71

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Tefal Titanyum 2X EasyChef İndüksiyon Tabanlı 22/28 cm Tava Seti Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Cremonıa Spu Eşikaltı Manyetik Piezo -Saz İçin FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

143,62 TL

HEMEN AL