Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

IKEA KLOCKIS MASA MUTFAK SAATİ TERMOMETRE ALARM ZAMANLAYICI

110,49 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
IKEA KLOCKIS MASA MUTFAK SAATİ TERMOMETRE ALARM ZAMANLAYICI Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
IKEA KLOCKIS MASA MUTFAK SAATİ TERMOMETRE ALARM ZAMANLAYICI ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! IKEA KLOCKIS MASA MUTFAK SAATİ TERMOMETRE ALARM ZAMANLAYICI, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. IKEA KLOCKIS MASA MUTFAK SAATİ TERMOMETRE ALARM ZAMANLAYICI %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


IKEA KLOCKIS MASA MUTFAK SAATİ TERMOMETRE ALARM ZAMANLAYICI Tanıtım Videosu İzle

IKEA KLOCKIS MASA MUTFAK SAATİ TERMOMETRE ALARM ZAMANLAYICI Tanıtım Videosu, IKEA KLOCKIS MASA MUTFAK SAATİ TERMOMETRE ALARM ZAMANLAYICI videosu izle, IKEA KLOCKIS MASA MUTFAK SAATİ TERMOMETRE ALARM ZAMANLAYICI Tanıtım Videosu İzle, IKEA KLOCKIS MASA MUTFAK SAATİ TERMOMETRE ALARM ZAMANLAYICI seyret, IKEA KLOCKIS MASA MUTFAK SAATİ TERMOMETRE ALARM ZAMANLAYICI HD izle, IKEA KLOCKIS MASA MUTFAK SAATİ TERMOMETRE ALARM ZAMANLAYICI inceleme


IKEA KLOCKIS MASA MUTFAK SAATİ TERMOMETRE ALARM ZAMANLAYICI Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan IKEA KLOCKIS MASA MUTFAK SAATİ TERMOMETRE ALARM ZAMANLAYICI özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Ebatlar

Genişlik: 7 cm

Derinlik: 3 cm

Yükseklik: 7 cm

Yararlı Bilgiler

Sadece saati yeni bir tarafa çevirerek; saat ve tarih, sıcaklık, zamanlayıcı ve geri sayım olan bu 4 fonksiyon arasında hızlı ve kolay geçiş yapabilirsiniz.

Bilmekte Fayda Var

Piller ayrı satılır; 2 adet LR03 AAA 1.5V pili önerilmiştir.

Bakım Talimatları

Toz fırçası ile temizlenebilir.

Malzeme

Çerçeve:ABS plastik

Ön koruma:Polikarbonat plastik

Garanti süresi IKEA KLOCKIS MASA MUTFAK SAATİ TERMOMETRE ALARM ZAMANLAYICI için ne kadar?
IKEA KLOCKIS MASA MUTFAK SAATİ TERMOMETRE ALARM ZAMANLAYICI garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; IKEA KLOCKIS MASA MUTFAK SAATİ TERMOMETRE ALARM ZAMANLAYICI ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

IKEA KLOCKIS MASA MUTFAK SAATİ TERMOMETRE ALARM ZAMANLAYICI garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
IKEA KLOCKIS MASA MUTFAK SAATİ TERMOMETRE ALARM ZAMANLAYICIIKEA KLOCKIS MASA MUTFAK SAATİ TERMOMETRE ALARM ZAMANLAYICI Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için IKEA KLOCKIS MASA MUTFAK SAATİ TERMOMETRE ALARM ZAMANLAYICI orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

IKEA KLOCKIS MASA MUTFAK SAATİ TERMOMETRE ALARM ZAMANLAYICI Video

IKEA KLOCKIS MASA MUTFAK SAATİ TERMOMETRE ALARM ZAMANLAYICI Tanıtım Videosu, IKEA KLOCKIS MASA MUTFAK SAATİ TERMOMETRE ALARM ZAMANLAYICI videosu izle, IKEA KLOCKIS MASA MUTFAK SAATİ TERMOMETRE ALARM ZAMANLAYICI Tanıtım Videosu İzle, IKEA KLOCKIS MASA MUTFAK SAATİ TERMOMETRE ALARM ZAMANLAYICI seyret, IKEA KLOCKIS MASA MUTFAK SAATİ TERMOMETRE ALARM ZAMANLAYICI HD izle, IKEA KLOCKIS MASA MUTFAK SAATİ TERMOMETRE ALARM ZAMANLAYICI inceleme, IKEA KLOCKIS MASA MUTFAK SAATİ TERMOMETRE ALARM ZAMANLAYICI özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen IKEA KLOCKIS MASA MUTFAK SAATİ TERMOMETRE ALARM ZAMANLAYICI siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 72

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
IKEA KLOCKIS MASA MUTFAK SAATİ TERMOMETRE ALARM ZAMANLAYICI Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Rico Lastik Şişirme Hava Saati 013-RC1088 FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

144,46 TL

HEMEN AL