Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Silikon Renkli Spatula - Isıya Dayanıklı 27,5 cm

42,49 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Silikon Renkli Spatula - Isıya Dayanıklı 27,5 cm Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Silikon Renkli Spatula - Isıya Dayanıklı 27,5 cm ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Silikon Renkli Spatula - Isıya Dayanıklı 27,5 cm, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Silikon Renkli Spatula - Isıya Dayanıklı 27,5 cm %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Silikon Renkli Spatula - Isıya Dayanıklı 27,5 cm Tanıtım Videosu İzle

Silikon Renkli Spatula - Isıya Dayanıklı 27,5 cm Tanıtım Videosu, Silikon Renkli Spatula - Isıya Dayanıklı 27,5 cm videosu izle, Silikon Renkli Spatula - Isıya Dayanıklı 27,5 cm Tanıtım Videosu İzle, Silikon Renkli Spatula - Isıya Dayanıklı 27,5 cm seyret, Silikon Renkli Spatula - Isıya Dayanıklı 27,5 cm HD izle, Silikon Renkli Spatula - Isıya Dayanıklı 27,5 cm inceleme


Silikon Renkli Spatula - Isıya Dayanıklı 27,5 cm Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Silikon Renkli Spatula - Isıya Dayanıklı 27,5 cm özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Ürün İçeriği;


1. sınıf kalite,
Silikon Renkli Spatula
Isıya dayanıklı,
Gıda ile teması uygundur. 

Ürün Ölçüsü: 27,5 cm
1 ADET FİYATIDIR

İyi günlerde kullanmanızı dileriz.
Garanti süresi Silikon Renkli Spatula - Isıya Dayanıklı 27,5 cm için ne kadar?
Silikon Renkli Spatula - Isıya Dayanıklı 27,5 cm garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Silikon Renkli Spatula - Isıya Dayanıklı 27,5 cm ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Silikon Renkli Spatula - Isıya Dayanıklı 27,5 cm garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Silikon Renkli Spatula - Isıya Dayanıklı 27,5 cmSilikon Renkli Spatula - Isıya Dayanıklı 27,5 cm Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Silikon Renkli Spatula - Isıya Dayanıklı 27,5 cm orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Silikon Renkli Spatula - Isıya Dayanıklı 27,5 cm Video

Silikon Renkli Spatula - Isıya Dayanıklı 27,5 cm Tanıtım Videosu, Silikon Renkli Spatula - Isıya Dayanıklı 27,5 cm videosu izle, Silikon Renkli Spatula - Isıya Dayanıklı 27,5 cm Tanıtım Videosu İzle, Silikon Renkli Spatula - Isıya Dayanıklı 27,5 cm seyret, Silikon Renkli Spatula - Isıya Dayanıklı 27,5 cm HD izle, Silikon Renkli Spatula - Isıya Dayanıklı 27,5 cm inceleme, Silikon Renkli Spatula - Isıya Dayanıklı 27,5 cm özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Silikon Renkli Spatula - Isıya Dayanıklı 27,5 cm siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 66

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Silikon Renkli Spatula - Isıya Dayanıklı 27,5 cm Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Indigo Werzalit Yuvarlak - Çırağan 2li Masa Takımı (90 cm çap) FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

1.427,15 TL

HEMEN AL