Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Karaca Shen 20 cm Kırmızı Şef Bıçağı

76,49 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Karaca Shen 20 cm Kırmızı Şef Bıçağı Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Karaca Shen 20 cm Kırmızı Şef Bıçağı ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Karaca Shen 20 cm Kırmızı Şef Bıçağı, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Karaca Shen 20 cm Kırmızı Şef Bıçağı %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Karaca Shen 20 cm Kırmızı Şef Bıçağı Tanıtım Videosu İzle

Karaca Shen 20 cm Kırmızı Şef Bıçağı Tanıtım Videosu, Karaca Shen 20 cm Kırmızı Şef Bıçağı videosu izle, Karaca Shen 20 cm Kırmızı Şef Bıçağı Tanıtım Videosu İzle, Karaca Shen 20 cm Kırmızı Şef Bıçağı seyret, Karaca Shen 20 cm Kırmızı Şef Bıçağı HD izle, Karaca Shen 20 cm Kırmızı Şef Bıçağı inceleme


Karaca Shen 20 cm Kırmızı Şef Bıçağı Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Karaca Shen 20 cm Kırmızı Şef Bıçağı özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Karaca Shen 20 cm Kırmızı Şef Bıçağı

Garanti süresi Karaca Shen 20 cm Kırmızı Şef Bıçağı için ne kadar?
Karaca Shen 20 cm Kırmızı Şef Bıçağı garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Karaca Shen 20 cm Kırmızı Şef Bıçağı ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Karaca Shen 20 cm Kırmızı Şef Bıçağı garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Karaca Shen 20 cm Kırmızı Şef BıçağıKaraca Shen 20 cm Kırmızı Şef Bıçağı Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Karaca Shen 20 cm Kırmızı Şef Bıçağı orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Karaca Shen 20 cm Kırmızı Şef Bıçağı Video

Karaca Shen 20 cm Kırmızı Şef Bıçağı Tanıtım Videosu, Karaca Shen 20 cm Kırmızı Şef Bıçağı videosu izle, Karaca Shen 20 cm Kırmızı Şef Bıçağı Tanıtım Videosu İzle, Karaca Shen 20 cm Kırmızı Şef Bıçağı seyret, Karaca Shen 20 cm Kırmızı Şef Bıçağı HD izle, Karaca Shen 20 cm Kırmızı Şef Bıçağı inceleme, Karaca Shen 20 cm Kırmızı Şef Bıçağı özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Karaca Shen 20 cm Kırmızı Şef Bıçağı siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 77

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Karaca Shen 20 cm Kırmızı Şef Bıçağı Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Denox Dnx-Mc2 Çift Blendajlı Mikrofon Kablosu FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

46,54 TL

HEMEN AL