Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Ravi Gold Narlı Dekoratif Cam Çay Seti-Kaşık Takım

2.431,00 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Ravi Gold Narlı Dekoratif Cam Çay Seti-Kaşık Takım Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Ravi Gold Narlı Dekoratif Cam Çay Seti-Kaşık Takım ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Ravi Gold Narlı Dekoratif Cam Çay Seti-Kaşık Takım, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Ravi Gold Narlı Dekoratif Cam Çay Seti-Kaşık Takım %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Ravi Gold Narlı Dekoratif Cam Çay Seti-Kaşık Takım Tanıtım Videosu İzle

Ravi Gold Narlı Dekoratif Cam Çay Seti-Kaşık Takım Tanıtım Videosu, Ravi Gold Narlı Dekoratif Cam Çay Seti-Kaşık Takım videosu izle, Ravi Gold Narlı Dekoratif Cam Çay Seti-Kaşık Takım Tanıtım Videosu İzle, Ravi Gold Narlı Dekoratif Cam Çay Seti-Kaşık Takım seyret, Ravi Gold Narlı Dekoratif Cam Çay Seti-Kaşık Takım HD izle, Ravi Gold Narlı Dekoratif Cam Çay Seti-Kaşık Takım inceleme


Ravi Gold Narlı Dekoratif Cam Çay Seti-Kaşık Takım Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Ravi Gold Narlı Dekoratif Cam Çay Seti-Kaşık Takım özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Ravi Gold Narlı Çay Seti-Çay Kaşık Takım

  • Ürünümüzün Malzemesi Camdır.
  • Pirinç Üzerine Gold Kaplamadır.
  • Nar Aplikler Dökümdür.
  • Ürünümüz Tamamen El İşciliğidir.
  • Elde Yıkama Yapılır.
  • Ürün Temizliğinde Kimyasal Maddeler Kullanılmamalıdır

 


Ravi, size Ev Dekorasyonu konusunda en trend ve en şık ürünleri ulaştırmak için kurulmuştur. Sizi mutlu edecek, dünyanızı ve evinizi güzelleştirecek her şeyi her zaman Ravi’de bulacaksınız !


Ravi'ye göre dekorasyon nedir?


Dekorasyon, inşa ettiğimiz bina türü yapıların iç ve dış mekânlarını süsleme sanatıdır. Tarih boyunca insanların, yaşadıkları mekânları bir şekilde dekore ettiklerini görüyoruz.

Bu, insanların iç dünyasını ve zevklerini yaşadıkları ortama yansıtma isteklerinden kaynaklanmaktadır.


Yaşamaktan, vakit geçirmekten keyif aldığımız ve alacağımız ortamlar oluşturmaya çalışırız. Aynı zamanda kendi kişiliğimizle dekore ettiğimiz mekân şıklığını diğer insanlara aktarma dürtüsünü de sahibiz.

Yaşadığımız ev, çalışma ortamımız veya bahçemiz, bir yönüyle bizim kişiliğimizi yansıtmaktadır.

İşte, huzur bulacağımız bir ortam oluştururken obje ve tasarım ürünleri ile yaptığımız süsleme işine dekorasyon denmektedir.

 

Ravi'ye göre bu konunun önemi

Hayatımızın büyük bir bölümünü kapalı ortamlarda geçirmekteyiz. Özellikle de evimizde ve iş yerimizde!

Zamanımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz bu mekânlar; huzurumuza, enerjimize ve ilişkilerimize doğrudan etki eden bir güce sahiptir.

Dekorasyonda kullanılan renklerin ve objelerin insanlarda farklı etkilere neden olduğu bilinmektedir. Bu etkilerinden dolayı dekorasyonun sadece evimiz için değil iş yerimiz için de önemli olduğu göz ardı edilmemelidir.


Ravi’de Neler Var?

Ravi olarak her zaman en kaliteli ürünleri bulmanızın birçok nedeni var. İthal ya da Anadolu şehirlerindeki zanaatkarların elinden çıkan eşsiz parçalar; kısacası tüm Ravi ürünleri,
%100 müşteri memnuniyeti hassasiyetiyle özenle seçilmiştir. Ayrıca ünlü tasarımcıların hayallerinden meydana gelmiş özel seriler ve özel koleksiyonlar
siz değerli müşterilerimize sunulmuştur.

Heykellerden, biblolara, ikramlıklardan, bardak takımlarına kadar bir evin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek estetik, kaliteli ve büyüleyici ürünlerimizi özenle size ulaştırıyoruz.

 

Güler yüzlü hizmet; mutlu müşteriler

 

RAVİ mağazasından yaptığınız alışveriş sonrasında karşılaşacağınız ilk şeyin "güler yüz” olacağı konusunda emin olabilirsiniz.

 Bu İlan 1co Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Garanti süresi Ravi Gold Narlı Dekoratif Cam Çay Seti-Kaşık Takım için ne kadar?
Ravi Gold Narlı Dekoratif Cam Çay Seti-Kaşık Takım garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Ravi Gold Narlı Dekoratif Cam Çay Seti-Kaşık Takım ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Ravi Gold Narlı Dekoratif Cam Çay Seti-Kaşık Takım garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Ravi Gold Narlı Dekoratif Cam Çay Seti-Kaşık TakımRavi Gold Narlı Dekoratif Cam Çay Seti-Kaşık Takım Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Ravi Gold Narlı Dekoratif Cam Çay Seti-Kaşık Takım orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Ravi Gold Narlı Dekoratif Cam Çay Seti-Kaşık Takım Video

Ravi Gold Narlı Dekoratif Cam Çay Seti-Kaşık Takım Tanıtım Videosu, Ravi Gold Narlı Dekoratif Cam Çay Seti-Kaşık Takım videosu izle, Ravi Gold Narlı Dekoratif Cam Çay Seti-Kaşık Takım Tanıtım Videosu İzle, Ravi Gold Narlı Dekoratif Cam Çay Seti-Kaşık Takım seyret, Ravi Gold Narlı Dekoratif Cam Çay Seti-Kaşık Takım HD izle, Ravi Gold Narlı Dekoratif Cam Çay Seti-Kaşık Takım inceleme, Ravi Gold Narlı Dekoratif Cam Çay Seti-Kaşık Takım özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Ravi Gold Narlı Dekoratif Cam Çay Seti-Kaşık Takım siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 139

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Ravi Gold Narlı Dekoratif Cam Çay Seti-Kaşık Takım Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Freze İki Ağızlı Kanal Açma Bıçağı 8x8x25mm Topshop TH14403 FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

38,25 TL

HEMEN AL