Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Çelik Ceviz Fındık Badem Öğütücü Kuruyemiş Rendesi

169,92 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Çelik Ceviz Fındık Badem Öğütücü Kuruyemiş Rendesi Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Çelik Ceviz Fındık Badem Öğütücü Kuruyemiş Rendesi ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Çelik Ceviz Fındık Badem Öğütücü Kuruyemiş Rendesi, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Çelik Ceviz Fındık Badem Öğütücü Kuruyemiş Rendesi %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Çelik Ceviz Fındık Badem Öğütücü Kuruyemiş Rendesi Tanıtım Videosu İzle

Çelik Ceviz Fındık Badem Öğütücü Kuruyemiş Rendesi Tanıtım Videosu, Çelik Ceviz Fındık Badem Öğütücü Kuruyemiş Rendesi videosu izle, Çelik Ceviz Fındık Badem Öğütücü Kuruyemiş Rendesi Tanıtım Videosu İzle, Çelik Ceviz Fındık Badem Öğütücü Kuruyemiş Rendesi seyret, Çelik Ceviz Fındık Badem Öğütücü Kuruyemiş Rendesi HD izle, Çelik Ceviz Fındık Badem Öğütücü Kuruyemiş Rendesi inceleme


Çelik Ceviz Fındık Badem Öğütücü Kuruyemiş Rendesi Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Çelik Ceviz Fındık Badem Öğütücü Kuruyemiş Rendesi özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Çelik Ceviz Fındık Badem Öğütücü

Uzun ömürlü sağlam bir üründür.

Tuğra çelik kalitesiyle

Bu ürünle bir çok şeyi öğütebileceksiniz. Fındığı, Cevizi, Bademi vb. kabuklu ürünleri öğütebileceksiniz.

Monte aparatı vardır.

Ürünü masaya monte edip kullanabilirsiniz.

Üst hazneden kabuklu kuruyemişi atıyorsunuz, kolunu çeviriyorsunuz ve ucundan kuruyemiş içi öğütülmüş çıkıyor.

Metal değil % 100 döküm çelik.
Garanti süresi Çelik Ceviz Fındık Badem Öğütücü Kuruyemiş Rendesi için ne kadar?
Çelik Ceviz Fındık Badem Öğütücü Kuruyemiş Rendesi garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Çelik Ceviz Fındık Badem Öğütücü Kuruyemiş Rendesi ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Çelik Ceviz Fındık Badem Öğütücü Kuruyemiş Rendesi garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Çelik Ceviz Fındık Badem Öğütücü Kuruyemiş RendesiÇelik Ceviz Fındık Badem Öğütücü Kuruyemiş Rendesi Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Çelik Ceviz Fındık Badem Öğütücü Kuruyemiş Rendesi orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Çelik Ceviz Fındık Badem Öğütücü Kuruyemiş Rendesi Video

Çelik Ceviz Fındık Badem Öğütücü Kuruyemiş Rendesi Tanıtım Videosu, Çelik Ceviz Fındık Badem Öğütücü Kuruyemiş Rendesi videosu izle, Çelik Ceviz Fındık Badem Öğütücü Kuruyemiş Rendesi Tanıtım Videosu İzle, Çelik Ceviz Fındık Badem Öğütücü Kuruyemiş Rendesi seyret, Çelik Ceviz Fındık Badem Öğütücü Kuruyemiş Rendesi HD izle, Çelik Ceviz Fındık Badem Öğütücü Kuruyemiş Rendesi inceleme, Çelik Ceviz Fındık Badem Öğütücü Kuruyemiş Rendesi özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Çelik Ceviz Fındık Badem Öğütücü Kuruyemiş Rendesi siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 226

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Çelik Ceviz Fındık Badem Öğütücü Kuruyemiş Rendesi Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Xtemre Su Geçirmez Bluetooth Hoparlör FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

237,92 TL

HEMEN AL